Dlaczego warto kupić maty samopompujące?

2 grudnia 2022

Mata, materac, karimata - to wszystko stanowi przykład niezbędnego ekwipunku wśród osób, które kompletują wyprawkę na biwak czy inną formę wypoczynku na łonie natury. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się mata samopompująca. Co warto o niej wiedzieć? Gdzie się ich używa? Przekonaj się sam!

Czym są maty samopompujące?

Gdzie sprawdzi się mata samopompująca?

Zwiększ swój komfort i zainwestuj w podwójną matę samopompującą!

Czym są maty samopompujące?

Atutem maty samopompującej jest to, że łączy ona w sobie zalety materacy i tradycyjnych mat. W zależności od wybranego wariantu mogą zapewniać nie tylko wygodę, ale także pożądany stopień ochrony od podłoża. Im grubsza mata, tym lepiej izoluje od chłodu.

Weź także pod uwagę, że takie tradycyjne maty dmuchane są z reguły lżejsze niż ich samopompujące się odpowiedniki. Jeżeli jednak będziesz przemieszczać się autem, cenisz sobie prostotę użytkowania i nie chcesz zabierać ze sobą dodatkowego ekwipunku w postaci pompki - wówczas prezentowane rozwiązanie powinno podbić twoje serce tak, jak w przypadku innych turystów!

Gdzie sprawdzi się mata samopompująca?

Takie maty są często zabieranym akcesorium na wszelkiego rodzaju wyjazdy na łono natury. Bez względu na to, czy planujesz wyjazd za miasto, na pobliską łąkę, na drugi koniec Polski czy przeciwnie - chcesz się zrelaksować w zaciszu swojego ogrodu - wówczas takie maty samopompujące będą strzałem w dziesiątkę!

Sprawdź ofertę mat sampompujących: https://www.empik.com/sport/kemping/maty-samopompujace,41180507,s i wybierz model dla siebie. 

Zgodnie z ich sugestywną nazwą - do wypełnienia powietrzem nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów. Atutem maty samopompującej jest bowiem to, że postępując zgodnie z intuicyjnymi ilustracjami w instrukcji obsługi, poradzisz sobie bez dodatkowego wyposażenia. Za pomocą jednego ruchu nabierasz powietrze do takiego lazy baga, a następnie sprawnie rolujesz materiał i zabezpieczasz zamknięcie. Kolejny krok to już tylko wygodne umoszczenie się!

Zwiększ swój komfort i zainwestuj w podwójną matę samopompującą!

Takie maty samopompujące to produkty, które cieszą się ogromną popularnością szczególnie wiosną i latem. Z uwagi na rosnące zainteresowanie tymi akcesoriami producenci zdecydowali się na wdrożenie kolejnego rozwiązania. Maty samopompujące dwuosobowe pozwolą na wygodny wypoczynek z bliską osobą, np. z partnerem czy dzieckiem. Kompaktowe wymiary takich mat powodują, że po złożeniu można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie! Eliminuje to konieczność sięgania po tradycyjne materace i pompki. Podczas poszukiwań odpowiedniego wariantu kieruj się także materiałem, z jakiego został wykonany produkt. Mata powinna być uszyta z tworzywa wysokiej jakości, odpornego na uszkodzenia. Przed napomponowaniem sprawdź, czy na podłożu nie znajdują się np. ostre odłamki szkła.

Lektura powyższego poradnika powinna zachęcić cię do sięgnięcia po takie maty samopompujące. Lazy bagi zyskują coraz większą popularność. Przemawia za tym kilka powodów. Po pierwsze - na uwagę zasługuje tutaj prostota użytkowania. W kilka chwil możesz napompować taką matę i cieszyć się komfortowym wypoczynkiem na łonie natury. Kolejny aspekty dotyczy braku konieczności zabierania ze sobą dodatkowych akcesoriów, takich jak pompka wraz z końcówkami. Ważne jest także to, że po złożeniu mata zajmuje niewiele miejsca i jest o wiele lżejsza np. od tradycyjnego leżaka ze stelażem. Zainwestuj w wygodną podwójną matę dwuosobową i ciesz się relaksem na świeżym powietrzu!

Wyświetleń: 11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz podobne

Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją REGULAMINU. | Polityka Prywatności
Do prawidłowego funkcjonowania serwisu używamy ciasteczek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Copy link
Powered by Social Snap