Wieża Sky Walk w Świeradowie wreszcie otwarta

22 czerwca 2021

Nastał moment, na który z niecierpliwością czekało wielu turystów: otwarcie wieży widokowej Sky Walk w Świeradowie Zdroju. Nie ma niczego dziwnego w tym, że projekt cieszył się tak dużym zainteresowaniem: na chwilę obecną jest to największa tego typu inicjatywa w całej Polsce. Cała konstrukcja mierzy aż 62 metry, co czyni ją najwyższą wieżą widokową w naszym kraju! Ponadto jest ona połączona z lasem w bardzo oryginalny sposób – część drzew dosłownie wrasta we wnętrze wieży widokowej, tworząc jedyny w swoim rodzaju klimat. Ze szczytu rozpościera się wspaniały krajobraz na okoliczne tereny zielone i zabudowę lokalnego ośrodka uzdrowiskowego. Sky Walk przyciąga już pierwszych klientów, którzy są zachwyceni widokami i... chcą więcej!

Atrakcje dla wszystkich!

Co jeszcze może zaoferować nam jedna z największych atrakcji tego lata? Okazuje się, że bardzo wiele. Wieżę zaprojektowano z myślą o wszystkich turystach, dlatego znajdą tu coś dla siebie zarówno spokojni wczasowicze, jak i miłośnicy ekstremalnych przeżyć. Ci pierwsi będą mogli zrelaksować się na siatce relaksacyjnej przypominającej kroplę wody i podziwiać widoki z wysokości 60 metrów. Bardziej odważni z kolei mają okazję przejść się po szklanej kładce położonej na samym szczycie i tym samym poczuć, że tracą grunt pod nogami 😉 

Dostać na górę można się na dwa sposoby: klasycznie, czyli kładką lub przez oryginalną drabinkę linową, nie bez powodu zwaną pajęczą siecią. Gdy już znudzą Ci się widoki, możesz w ekspresowym tempie zjechać na dół zjeżdżalnią. 

To nie pierwsza tego typu instalacja w naszym kraju, ale ta z pewnością jest najbardziej imponującym przedsięwzięciem? Wybierasz się do Świeradowa Zdroju i chcesz zwiedzić tę atrakcję? Wieża Sky Walk otwarta jest przez 7 dni w tygodniu, od godziny 10:00 do 20:00. Z pewnością będzie to dla Ciebie niezapomniane przeżycie! 

Źródło zdjęć: https://www.visitskywalk.today/media/

Wyświetleń: 70

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz podobne

Co warto zwiedzić w Czechach...

Co warto zwiedzić w Czechach

Co warto zwiedzić w Czechach? - otwarte granice Czechy to kraj uwi...

Karkonoski Park Ducha Gór...

Karkonoski Park Ducha Gór

Gigantei – Karkonoski Park Ducha Gór Miłośnicy wycieczek po góra...

Zakopane - test Coopera...

Zakopane - test Coopera

Zakopane - test Coopera już niedługo! Chcesz sprawdzić swoją wytrzyma...

Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją REGULAMINU. | Polityka Prywatności
Do prawidłowego funkcjonowania serwisu używamy ciasteczek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Copy link
Powered by Social Snap