Baza harcerska w MARIANÓWCE
Bystrzyca Kłodzka

Baza harcerska w MARIANÓWCE
Bystrzyca Kłodzka

Baza w górach na krótki/długi urlop! Pokoje wieloosobowe lub mieszkanko 4os

Cena od 20 do 60 zł/os.

 

Baza znajduje się u podnóża góry Iglicznej (Marii Śnieżnej) w Kotlinie Kłodzkiej; w Masywie Śnieżnika; 9 km od stacji PKP w Bystrzycy Kłodzkiej; ok. 4 km od stacji PKS w Idzikowie; ok. 45 minut szlakiem do Międzygórza; 24 km od granicy z Czechami w Boboszowie; w pobliżu ośrodków sportów zimowych Czerna Góra, Międzygórze i Zieleniec.

Baza dysponuje 3 pokojami 10 osobowymi, pokojem 4 osobowym oraz mieszkaniem skłądającym się z przedpokoju, sypialni, pokoju dziennego z telewizorem, aneksu kuchennego i łazienki. W budynku znajduje się również jadalnia oraz ogólnodostępna kuchnia wyposażona w niezbędny sprzęt. Na parterze znajduje się łazienka z 5 umywalkami, 5 toaletami oraz 3 prysznicami. Na piętrze znajduje się pomiejszczenie świetlicowe z którego można korzystać w trakcie pobytu.

NASZA OFERTA:

W koło budynku jest bardzo dużo miejsca, które można wykorzystać na wypoczynek, gry i zabawy z dziećmi. Obok bazy jest wyznaczone miejsce ogniskowe.

INNE INFORMACJE:

Więcej szczegółowych informacji można usyskać pod tel. 607-419-398 lub mailowo: [email protected]

OKOLICE OBIEKTU:

Atrakcje w okolicy:

Górskie szczyty do zdobycia w okolicy (od najbliższych): Maria Śnieżna, Suchoń, Czarna Góra (z wieżą widokową), Śnieżnik, Jagodna (z więżą widokową - Góry Bystrzyckie), Trójmorski Wierch (z wieżą widokową - trzy źródła wpadające do trzech mórz), Wapniarka (z wieżą widokową), Góra Borówkowa (wieża widokowa – Czechy), Szczeliniec Wielki (Park Narodowy Gór Stołowych), Błędne Skały, Wielka Sowa (wieża widokowa), Góra Świętej Anny oraz Góra Wszystkich Świętych w Nowej Rudzie (wieże widokowe).

Atrakcje: Wodospad Wilczki oraz Ogród Bajek w Międzygórzu, Minieuroland w Kłodzku, Twierdza Kłodzka (gra o fort - [email protected]), chodniki minowe i miejska trasa podziemna w Kłodzku, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Jaskinia Niedźwiedzia oraz Kopalnia Uranu w Kletnie, Podziemna Trasa Turystyczna oraz Floriański Park Linowy w Bystrzycy Kłodzkiej, Wieże murów obronnych i muzeum filumenistyczne w Bystrzycy Kłodzkiej, tor saneczkowy oraz golf i kręgle w Polanicy Zdój, Muzeum zabawek oraz park linowy w Dusznikach Zdrój, paintball w Smreczynie, trasa podziemna w Nowej Rudzie, „Ścieżka w chmurach” – Dolni Morava (Czechy), Skalne Miasto w Czechach, Twierdza górska w Srebrnej Górze, palmiarnia w Lubiechowie (wysokie ceny), Muzeum papiernictwa w Dusznikach Zdroju, Kopalnia węgla kamiennego w Nowej Rudzie, Arboretum w Wojsławicach, Muzeum na terenie byłej kopalni Wacław w Ludwikowicach Kłodzkich, pozostałość fortu Wilhelma w Hucie (koło Wójtowic), wieża widokowa w Suszynie,  miasto Frankensteina – Ząbkowice Śląskie, krzywa wieża w Ząbkowicach Śląskich.

Zamki, pałace, kościoły: Zamek na Skale w Trzebieszowicach, Zamek i pałac w Międzylesiu, Zamek w Kamieńcu Ząbkowickim, Zamek Książ, Pałac w Gorzanowie, Ruiny Zamku Szczerba w Gniewoszowie, Bazylika i kaplice różańcowe w Bardzie, Pałac w Jedlinie (makieta wagonu pociągu Hitlera oraz makieta samolotu Czerwonego Barona), drewniane kościoły w Nowej Bystrzycy, Zalesiu i Kamieńczyku, Bazylika w Wambierzycach, zamek w Ząbkowicach Śląskich.

Kąpieliska: basen odkryty w Międzylesiu, zalew w Stroniu Śląskim, basen zakryty w Kłodzku, Aquapark we Wrocławiu, basen w Dworze Elizy w Długopolu Zdrój, basen w Kudowie Zdrój, zalew w Radkowie (platforma widokowa nad nim).

Msze Święte w niedziele: godz. 10:00 w kościele w Marianówce (10 minut pieszo), godz. 12:00 w kościele na Marii Śnieżnej (maksymalnie godzina pieszo).

Miejscowości uzdrowiskowe: Długopole Zdrój, Lądek Zdrój, Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój i ich parki zdrojowe.

CENNIK:

Miejsce w jednym z 3 pokoi 10 osobowych to koszt 20zł za noc, tak samo jak miejsce w pkoju 4 osobowym.

Wynajem mieszkania (liczba miejsc 2+2) 120zł za noc bez względu na liczę osób (maksymalnie 4 osoby).

Można zarezerwować miejsce w pokoju lub cały pokój. Jednak w przypadku rezerwacji całego pokoju opłatę należy wnieść również za wole miejsca.

Dostępne w obiekcie

  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Łazienka na korytarzu
  • Parking
  • Ogród do dyspozycji gości
  • Tenis stołowy
  • Ognisko
  • Obiekt całoroczny

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.