0

O obiekcie

Apartament JANEK znajduje się w budynku mieszkalnym przy ul.Sportowej 5/3 lokalu nr 2 w Dusznikach-Zdroju.

Obok budynku jest obiekt szkolny z placem zabaw i boiskami sportowymi. W 3 min dochodzi się do sklepu DINO przy głównej ulicy natomiast w odległości ok. 30 m od obiektu na przeciwległej ulicy znajduje sie piekarnia z wieloma rodzajami chleba i cukiernia w pobliżu, a przy niej przystanek Ski-Busa, który wozi turystów i narciarzy do Zieleńca. W pobliżu przepływa potok górski Bystrzyca Dusznicka, gdzie można z dziećmi karmić dzikie kaczki. Pomimo kilku bloków mieszkalnych okolica jest bardzo przyjemna i cicha. Auto można zaparkować tak, że będzie widoczne z okien kuchni lub pokoi.

Drzwi główne wejściowe do budynku mieszkalnego zabezpieczone są domofonem. Sąsiedzi są mili i przyjemni. Apartament znajduje się na tzw. podwyższonym parterze. Okna apartamentu są plastikowe z zewnątrz koloru brązowego, jak również balkon, dzięki czemu wyróżniają się na zdjęciach.

Odległość do Rynku ok. 3 min, Park Zdrojowy 10-15 min.

Dostępne w obiekcie

  • Parking

Nasza oferta

Na klatce schodowej po prawej stronie drzwi wejściowych do apartamentu jest wnęka z oknem gdzie bez problemów można pozostawić narty, buty narciarskie, sanki czy rowery. Obiekt posiada również piwnice na rowery. Po wejściu do apartamentu na wprost znajduje się pokój dzienny z komodami, stołem i wielkim rozkładanym narożnikiem, dzięki któremu w pokoju tym tez można nocować w razie konieczności.

Na lewo od drzwi wejściowych znajduje się większy pokój z wielką szafą 4 drzwiową na całej szerokości pokoju. Można sobie tam bez problemu poukładać rzeczy, powiesić kurtki czy kombinezony. W szafie znajdują się również dodatkowe zmiany pościeli oraz dodatkowe kołdry i poduszki. Przy ścianie oraz oknie balkonowym znajdują się całkowicie nowe rozkładane 2-osobowe kanapy ze skrzyniami na pościel. Balkon jest na długość całego pokoju ok. 5 m i na tyle szeroki, że można sobie spokojnie posiedzieć przy kawie. W pokoju tym znajduje się również duża komoda. Miejsca jest tu dla 4 dorosłych osób bez problemu.

Na prawo od drzwi wejściowych do apartamentu jest mały przedpokój z wieszakiem, (wieszaki są zrobione dodatkowo na wysokości "dziecięcej"), a następnie drzwi do łazienki z wanna, umywalka, WC i łatwa w obsłudze pralka. Skręcając w lewo przed łazienka znajduje się szafa gospodarcza z odkurzaczem, mopem, środkami czyszczącymi, w której można również przechowywać np.buty. Dalej wchodzimy do w pełni wyposażonej kuchni z lodówką, kuchenką gazową, zlewozmywakiem i wysuwanym częściowo spod okna stołem. W szafkach kuchennych znajdują się wszelkie potrzebne rzeczy typu talerze, garnki, patelnie, noże, sztućce, kubki, szkło itd. Kosz na śmieci znajduje się pod zlewozmywakiem. Rolety w oknach są koloru żółtego.

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Aneks kuchenny
  • Balkon
  • Lodówka
  • Zastawa stołowa
  • Czajnik elektryczny
  • Radio

Cennik

200 zł/NOC przy max. 4 osobach, min 2 NOCE, każda dodatkowa osoba +50 zł, max. 6 osób

Kontakt

Apartament JANEK

ul. Sportowa 5/3/2, Duszniki Zdrój

Napisz wiadomość

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.