Hotel FENIX-STRAUSS
Jelenia Góra

Hotel FENIX-STRAUSS
Jelenia Góra

1 Maja 88, Jelenia Góra

Zapraszamy na wypoczynek!!

Jesteśmy 3-gwiazdkowym Hotelem o bardzo wysokim standardzie, znakomitą restauracją oraz profesjonalnym zapleczem do konferencji oraz różnego rodzaju eventów jak np: wesela, chrzciny, urodziny, imprezy firmowe czy konferencje. Jesteśmy właśnie po remontach i dużych zmianach, które pomogą nam w niedalekiej przyszłości otrzymać czwartą gwiazdkę. Jednak już dzisiaj nasi klienci zastaną u nas standard odpowiadający standardom hoteli 4 gwiazdkowych. Zapraszamy !

Restauracja

Zapraszamy na wyśmienite śniadania, lunche i kolacje. Mamy nowego szefa kuchni oraz całkiem nową kartę z wybornymi potrawami. Mają Państwo ochotę na coś specjalnego, proszę spytać obsługę. Nie wykluczone, że kucharz będzie mógł spełnić Państwa życzenie. Życzymy Smacznego!
Śniadanie serwujemy od 7:00 do 10:00 (potem możliwe jest zamówienie śniadania a'la carte według cen jak w karcie menu).
Do Restauracji hotelowej zapraszamy do godz: 22:00 (ostatnie zamówienia przyjmowane są najpóżniej do 21:30).

Bar
Zapraszamy do Lobby Baru od 22:00 do 6:00

NASZA OFERTA:

Apartmenty & Suity
Nasza Suita - dwupokojowy apartament: sypialnia, salon, WC dla gości, Łazienka. W salonie znajdą Państwo kanapę z fotelami, telefon, dwa telewizory LCD, telewizję SAT, mini bar. W łazience jest duża wanna Wirpool z jacuzi oraz osobny prysznicem. Na terenie znajduje się WiFi.

Pokoje Deluxe Queen Size
Pokój dwuosobowy z jednym łóżkiem Queen size. Telefon, telewizor LCD, telewizja SAT, mini bar, WiFi, Łazienka z prysznicem lub wanną.

Pokoje Deluxe Twin Size
Pokój dwuosobowy z dwoma łóżkami. Telefon, telewizor LCD, telewizja SAT, mini bar, WiFi, Łazienka z prysznicem lub wanną.

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Wi-Fi
  • Telewizor

Dostępne w obiekcie

  • Oferta wyżywienia
  • Restauracja

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Jelenia Góra podobne noclegi