Pensjonat Pegaz
Karpacz

Pensjonat Pegaz
Karpacz

ul. Karkonoska 17, Karpacz

Zapraszamy w Karkonosze do pensjonatu Pegaz

Zapraszamy w Karkonosze do pensjonatu Pegaz

Pensjonat Pegaz tworzą dwa budynki położone na wysokości 804 m n.p.m. Są one malowniczo wkomponowane w krajobraz górski Karpacza, w niedalekiej odległości od dwóch wodospadów oraz przy wejściu na szlaki turystyczne. W pobliżu znajdą Państwo liczne wyciągi narciarskie w tym Kompleks Narciarski Kopa oraz wyciąg Biały Jar-Wirpool, a także Park Wodny Tropikana.

W pensjonacie można skorzystać z:
- sali gier (bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj)
- salki fitness
- kącika malucha

- placu zabaw

- ogrodu z leżakami

- grilla-ogniska

Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, miłośników górskich wypraw, osób, które chciałyby się zrelaksować w pobliżu natury z dala od tłumów, a także idealne dla grup zorganizowanych.

 
Posiadamy salę konferencyjną, wyposażoną w rzutnik, ekrany, tablice, TV, bezprzewodowy internet . Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń, kursów i konferencji.


Obiekt świadczy usługi cały rok.

Serdecznie zapraszamy!

NASZA OFERTA:

Oferujemy nocleg w wygodnych pokojach wyposażonych w:
- pełen węzeł sanitarny,
- telewizor,
- czajnik,
- meble hotelowe,
- bezprzewodowy Internet

- ręczniki hoteloweWyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Karpacz podobne noclegi