Villa ŁĄGI
Bukowiec

Villa ŁĄGI
Bukowiec

Robotnicza 31 A, Bukowiec

Villa ŁĄGI położona jest 200 metrów od Pałacu Bukowiec na obrzeżu Parku Krajobrazowego, który jest i

Villa ŁĄGI położona jest 200 metrów od Pałacu Bukowiec na obrzeżu Parku Krajobrazowego, który jest idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu na łonie natury. Rudawski Park Krajobrazowy chętnie odwiedzają też turyści podczas pobytu w Karpaczu, ponieważ miejscowości dzieli tylko ok. 10 km.

Oferujemy  miejsca noclegowe w pokojach 2 i 3-osobowych.

Każdy pokój posiada osobną łazienkę oraz balkon.

Do dyspozycji Gości:

  •  ogólnodostępna kuchnia w pełni wyposażona 
  •  wiata grillowa z kominkiem
  •  miejsce na ognisko
  •  dla dzieci plac zabaw
  •  parking 

W sezonie zimowym istnieje możliwość nauki jazdy na nartach z instruktorem. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość skorzystania z masażu.

Villa ŁĄGI znajduje się w niewielkiej, malowniczo położonej miejscowości, na pograniczu Rudawskiego Parku Krajobrazowego oraz Karkonoskiego Parku Narodowego.

NASZA OFERTA:

Oferujemy  miejsca noclegowe w pokojach 2 i 3-osobowych. Każdy pokój posiada osobną łazienkę oraz balkon z widokiem na Karkonosze i Śnieżkę.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Bukowiec podobne noclegi