Willa Karkonoska
Karpacz

Willa Karkonoska
Karpacz

ul. Karkonoska 51, Karpacz

Willę Karkonoską przygotowywaliśmy z myślą o osobach kochających góry oraz pragnących aktywnie spędz

Cena od 110 do 210 zł/os.

Willę Karkonoską przygotowywaliśmy z myślą o osobach kochających góry oraz pragnących aktywnie spędzić czas, zachowując przy tym unikalny charakter tego miejsca. Oddajemy Wam do dyspozycji 10 pokoi ? 2, 3, 4- i 5-osobowych. Udostępniamy też dwupoziomowy apartament na Kowarskiej Starówce dla maksymalnie 6 osób.

U nas możesz bezpłatnie relaksować się w saunie, korzystać z siłowni, biesiadować przy grillu oraz odpoczywać w ogrodzie. Pamiętając o najmłodszych poszukiwaczach górskich przygód, stworzyliśmy w ogrodzie plac zabaw. Jeżeli jesteś miłośnikiem sportów górskich, z pewnością ucieszy Cię możliwość skorzystania z narciarni oraz przechowalni rowerów.

Ulubionym miejscem naszych Gości jest Chata Myśliwska Antoniego, w której przy cieple kozy i pieca zregenerujesz siły po górskiej wędrówce. Zapraszamy !

NASZA OFERTA:

Willa Karkonoska została wybudowana w latach 30., w stylu nawiązującym do estetyki austriackich posiadłości górskich. Pomimo upływu czasu zachowaliśmy dawny charakter tego miejsca.

Dysponujemy dziesięcioma pokojami w wysokim standardzie, każdy z nich został wyposażony w prywatną łazienkę oraz aneks kuchenny. Aby zwiększyć wygodę naszych gości, wyposażyliśmy wszystkie pokoje i studia w prywatne łazienki oraz kuchnie lub aneksy kuchenne. Z niektórych pomieszczeń można wyjść na balkon i delektować się pięknem górskiego krajobrazu.

Komfortowo urządzone pokoje zostały przystosowane do potrzeb par, rodzin z dziećmi, kilkuosobowych grup oraz miłośników zwierząt ? na każdego czworonoga czeka u nas komplet misek i przytulny kocyk.

CENNIK:

Poza sezonem: od 110 zł/ pobyt ze śniadaniem dla 1 osoby

Ferie i wakacje: 150 zł/ pobyt ze śniadaniem dla 1 osoby

Święta i majówka: 170 zł/ pobyt ze śniadaniem dla 1 osoby

Sylwester: 210 zł/ pobyt ze śniadaniem dla 1 osoby
 

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Karpacz podobne noclegi