Agroturystyka U BARANA
Sosnówka

Agroturystyka U BARANA
Sosnówka

ul. Sadowa 1, Sosnówka

Agroturystyka U Barana to dom położony we wsi Sosnówka, w dolinie z widokiem na zalew i zamek Chojnik. Oferujemy Państwu miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach oraz dobrą kuchnię domową. Do dyspozycji gości jest jadalnia z kominkiem oraz ogród z miejscem na ognisko i grilla.

W naszej okolicy można miło spędzić weekend lub wspaniałe rodzinne wakacje. Znajdują się tutaj liczne szlaki turystyczne, a także mnóstwo zabytków które są położone w Karkonoskim Parku Narodowym. Odwiedzając nas możecie Państwo połączyć swój wypoczynek z kuracją, korzystając z leczniczych walorów i zabiegów w Uzdrowisku Cieplice Zdrój (gorące źródła, borowiny, kąpiele, masaże itp.)

Zachęcamy do zwiedzania naszych pięknych okolic oraz do skorzystania z naszych usług noclegowych.

NASZA OFERTA:

Oferujemy Państwu miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach z łazienkami oraz dobrą kuchnię domową. Do dyspozycji gości jest jadalnia z kominkiem, ogólnodostępna kuchnia, ogród z miejscem na ognisko i grilla.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Sosnówka podobne noclegi