klimatyczny domek w górach z balią
Lachowice

klimatyczny domek w górach z balią
Lachowice

Lachowice 418 b, Lachowice

CAŁOROCZNY, komfortowy domek z balią- cisza i spokój !

Całoroczny dom położony w przepięknej górskiej miejscowości Lachowice w Beskidzie Makowskim zaprasza na chwile wypoczynku na łonie natury. Dom położony jest na polanie otoczonej lasem. Z tarasu można obserwować wędrujące stada jeleni. Posłuchać koncertu świerszczy przy porannej kawie, która na naszym kamiennym tarasie smakuje najlepiej :) W pobliskim lesie można też zaobserwować liczne salamandry plamiste i mnóstwo innych zwierząt. Jesienią dom staje się prawdziwym rajem dla grzybiarzy, gdyż pobliskie lasy bogate są w prawdziwki, kurki i rydze. W jesienne wieczory siedząc na naszym tarasie będziecie mogli znaleźć się niemal w centrum rykowiska - zapewniona gęsia skórka ;)

W pobliżu liczne atrakcje:

Zakopane - 1 godz. 20 min (83 km)

Energylandia w Zatorze - 50 min (44 km)

Zawoja (wyciąg narciarski (Mosorny Groń) - 17 min (14 km)

Korbielów (wyciągi narciarskie) ? 30 min (26 km)

Jeleśnia (Stara Karczma) - ok. 20 min (18 km)

Kocierz kąpielisko spa ? ok. 30 min (33 km)

Molo Osiek kąpielisko ? ok. 50 min (48 km)

Kraków - ok. 1 godz. 15 min (67 km)

Żywiec - ok. 30 min (27 km)

Wadowice - ok. 30 min(28 km)

Sucha Beskidzka (karczma Rzym) - ok. 10 min ( 9km)

Przełęcz Krowiarki - początek szlaku turystycznego na Babią Górę - 30 min (28 km)


Regulamin korzystania z obiektu

Goście przebywający w domu, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Przez cały okres pobytu obowiązuje zasada uszanowania dobrosąsiedzkich stosunków.

 1. Do korzystania z domu uprawnione są osoby zgłoszone przy rezerwacji. W domu może zamieszkiwać maksymalnie 8 osób.

 2. Doba hotelowa trwa od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 ostatniego dnia pobytu. W szczególnych przypadkach można ustalić inne godziny.

 3. Jest możliwość przedłużenia pobytu poza okres umówiony, jeśli poza okresem umówionym nie nastąpiła rezerwacja.

 4. Rezerwacja domku nastąpi po wpłacie zaliczki stanowiącej ok. 30% całej należności. Wpłata zadatku stanowi równocześnie akceptację regulaminu. Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić gotówką w momencie zakwaterowania.

 5. Najemca ma prawo odstąpić od umowy najmu domku nie później niż 30 dni przed ustalonym w rezerwacji terminem przyjazdu bez ponoszenia kosztów. Odstąpienie w okresie krótszym niż 30 dni skutkuje utratą wpłaconego zadatku.

 6. Najemca ma obowiązek wpłacić całość opłaty najpóźniej w dniu przyjazdu. W przypadku gdy Najemca nie wpłaci pozostałej opłaty za najem domu w tym terminie Wynajmujący ma prawo odstąpić od umowy najmu z winy Najemcy. W takim przypadku nie zwalnia to najemcy od obowiązku zapłąty..

 7. Zakwaterowanie odbywa się na podstawie okazanego dokumentu tożsamości oraz spisaniem danych osobowych.

 8. Należność jest płatna za cały okres pobytu z góry, z chwilą przybycia do domu (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zaliczki). Niewykorzystanie któregokolwiek ze świadczeń przez Gościa nie upoważnia do żądania zwrotu zapłaconej kwoty.

 9. Najemca nie może przekazywać ani udostępniać domu osobom trzecim; dom nie może być zamieszkany przez większą ilość osób, aniżeli zgłoszoną przy rezerwacji

 10. W domu znajduje się pościel i ręczniki na jeden okres wynajmu.

 11. Dom jest przekazywany gościom w użytkowanie i odbierany przy wyjeździe przez właściciela. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domu przez właściciela.

 12. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia domu prosimy Gości o natychmiastowe poinformowanie właściciela, celem dokonania naprawy/wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę/wymianę zostanie naliczona wg kosztów naprawy i musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu.

 13. Na obiekcie obowiązuje cisza nocna 22:00-7:00.

 14. Za rzeczy pozostawione w domu właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domu.

 15. Pojazdy samochodowe należy parkować w miejscu do tego wyznaczonym. Miejsce postojowe przy domu jest miejscem niestrzeżonym, właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego.

 16. Ze względu na drewnianą konstrukcję domu należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru ( kominek), nie użytkować elektrycznych urządzeń grzewczych lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe. Ze względu na bezpieczeństwo, zabronione jest używanie w domu urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia domu.

 17. Nie należy smażyć ryb/frytek.

 18. W domu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.

 19. Właściciel zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu domu przez Gości, nie przestrzegających Regulaminu ? szczególnie zakłócających w rażący sposób wypoczynek innym sąsiadom.

 20. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.

 21. Cena usług świadczonych przez Właściciela Domu nie obejmuje ubezpieczenia. Z usług korzystają Wynajmujący na własne ryzyko. Za doznane urazy , szkody i zniszczenie majątku ( szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby), również za kradzieże bagaży w czasie całego rekreacyjnego pobytu, Właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Radzimy przed przyjazdem odpowiednio się ubezpieczyć.

 22. Całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo bawiących się dzieci ponoszą rodzice / prawni opiekunowie.

 23. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny brak prądu, z przyczyn niezależnych od właściciela, np. spowodowany brakiem dostawy prądu w w okolicy spowodowany awarią sieci energetycznej.

 24. Opuszczając dom w dniu wyjazdu klient zdaje dom Właścicielowi:

  posprzątany

  opróżnia kosze na śmieci ( segreguje odpady do przygotowanych pojemników)

  sam informuje o powstałych zniszczeniach oraz reguluje je finansowo

  zdaje klucze właścicielowi

  Klienci ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych domku powstałe z ich winy.


Dane kontaktowe:

Prosimy dzwonić po godz. 17.00

tel. 667 542 116, 667 542 117

NASZA OFERTA:

Domek przystosowany jest do przyjęcia 8 (ośmiu) osób. Jest w pełni wyposażony.

Na parterze znajduje się salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką.

Na piętrze znajdują się dwie sypialnie dwu-osobowe z podwójnym łóżkiem i jedna sypialnia cztero-osobowa z dwoma podwójnymi łóżkami, a także łazienka z prysznicem. Dla każdego z gości zapewniamy pościel i ręczniki. Na wyposażeniu domu znajdują się min. :

czajnik elektryczny, ekspres do kawy, telewizor, suszarka, płyta elektryczna i piekarnik, apteczka, sztućce, zestaw talerzy, szklanek i garnków.

Nasi goście mają możliwość korzystania z Wi-Fi. Przygotowaliśmy też dla was całe mnóstwo gier planszowych. Dzieci ucieszy także fakt bez końca będą mogły korzystać z dużej trampoliny oraz grać w siatkówkę.

Dodatkowo do użytku naszych Gości przygotowaliśmy balię ogrzewaną drewnem, która z całą pewnością sprawi że nie będziecie chcieli od nas wyjechać :) Podziwianie gwiazd w bezchmurną noc z gorącej balii to przeżycia które zostaną z wami na długo. W upalne dni balia może służyć Wam do schładzania. Zasady korzystanie z balii uzgadniamy przy rezerwacji.

Obiekt dysponuje sprzętem do grillowania

W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze

CENNIK:

Ceny wynajmu domku na wyłączność poza sezonem:

2-4 osób - 350zł/doba, każda kolejna osoba + 50 zł

Ceny wynajmu domku na wyłączność w sezonie:

2-4 osób -400 zł/doba, każda kolejna osoba + 50 zł

Pobyt w okresie Świąt Bożego Narodzenia - od 19.12.2021 do 26.12.2021 (7 nocy)  2-4 osoby - 4000 zł, 5-8 osób - 5000 zł

Pobyt Sylwestrowy - od 27.12.2021 do 02.01.2022 (6 nocy) 2-4 osoby 5000 zł, 5-8 osób 6000 zł

Każdorazowo pobieramy kaucję w wysokości 500zł  zwracaną w dniu zdania kluczy przez najemcę. Kaucja może zostać zatrzymana w przypadku stwierdzenia szkód spowodowanych na terenie domku i jego okolicy.

Balia płatna dodatkowo. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od liczby osób i czasu korzystania.

Dane kontaktowe:

Prosimy dzwonić po godz. 17.00

tel. 667 542 116, 667 542 117

Nie wynajmujemy domu na jedną dobę.


Nie wynajmujemy domu grupom młodzieży.Atuty pokoju

 • Łazienka
 • Aneks kuchenny
 • Taras
 • Wi-Fi
 • Ogrzewanie
 • Lodówka
 • Zastawa stołowa
 • Czajnik elektryczny
 • Suszarka do włosów
 • Ręczniki
 • Telewizor
 • Radio

Dostępne w obiekcie

 • Akceptacja zwierząt
 • Parking
 • Grill
 • Ogród do dyspozycji gości
 • Obiekt całoroczny

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.