SZARA WILLA
Szklarska Poręba

SZARA WILLA
Szklarska Poręba

ul. Turystyczna 21C, Szklarska Poręba

Przytulny pensjonat położony u podnóża Szrenicy, komfortowe pokoje i apartament

SZARA WILLA to przytulny pensjonat położony u podnóża Szrenicy. Duch tradycji spotyka się tutaj z nowoczesnością. Budynek usytuowany jest bardzo blisko rozbudowanej stacji narciarskiej, w pobliżu biegnie także kilka pieszych szlaków i tras rowerowych. Jest to idealna lokalizacja dla wszystkich, którzy w Karkonoszach chcą spędzać czas aktywnie.

Na gości czekają komfortowe pokoje i apartament. Wyśmienite warunki pobytu w Szarej Willi pozwolą wygodnie odpocząć i w pełni cieszyć się bogactwem atrakcji Szklarskiej Poręby. Miejscowość cieszy się zasłużoną opinią Mineralogicznej Stolicy Polski, tutaj wciąż żywa jest pamięć o średniowiecznych Walonach, a nasz pensjonat praktycznie sąsiaduje z Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej.

Goście pensjonatu mogą również liczyć na przepyszne śniadania.

Na pozostałe posiłki serdecznie zapraszamy do restauracji Szara Willa, gdzie panuje niepowtarzalny klimat. Stylowy, nowoczesny wystrój łączymy z oryginalnym menu. Serwujemy zwyczajowe specjały polskiej kuchni ? a także inne, równie wyśmienite dania, desery i przekąski.

Dla gości Szarej Willi jest zniżka 10% na dania z menu naszej restauracji.

NASZA OFERTA:

Szara Willa dysponuje eleganckimi pokojami 2, 3 i 4-osobowymi oraz apartamentem dla sześciu gości. Każdy z nich posiada telewizor, łazienkę z prysznicem oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Część pokoi ma wyjście taras, z doskonałym widokiem na najwyższe pasmo Sudetów.

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Wi-Fi
  • Część pokoi z balkonami
  • Telewizor

Dostępne w obiekcie

  • Oferta wyżywienia
  • Restauracja

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Szklarska Poręba podobne noclegi