0

O obiekcie

Do Centrum: 300 m.

Orchidea to niezwykłe miejsce w Szklarskiej Porębie. Dzięki przepięknemu położeniu i fantastycznej panoramie Karkonoszy za oknami dostarczymy niezapomnianych wrażeń widokowych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy jedne z najpiękniejszych pokoi i apartamentów w Szklarskiej Porębie wyposażone w łazienkę, utrzymane w jasnej, słonecznej kolorystyce, przestronne i wygodne. Udany wypoczynek, rodzinna atmosfera, maksimum relaksu i ciszy po całodziennej porcji aktywnego wypoczynku to właśnie my.

Do Willi Orchidei przybywają miłośnicy górskich wędrówek, rowerowi zapaleńcy, narciarze biegowi i zjazdowi, poszukiwacze skarbów, pasjonaci wyścigów psich zaprzęgów, amatorzy zjazdów "retro" na rogatych saniach czy drewnianych nartach, oraz wszyscy, którzy chcą odpocząć od codzienności i po prostu poleniuchować. Czekają na nich: wspaniałe górskie powietrze, soczysta zieleń, turystyczne szlaki, rowerowe ścieżki, trasy biegowe oraz nartostrady a także liczne atrakcje naszej i okolicznych miejscowości.

Dostępne w obiekcie

  • Oferta wyżywienia
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Ogród do dyspozycji gości

Nasza oferta

Oferujemy:
- Pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe (internet, telefon, sejf, łazienka, czajnik)
- jadalnię - serwujemy śniadania i obiadokolacje
- bezpieczny, ogrodzony, plac dla dzieci
- możliwość zorganizowania kursokonferencji i spotkań integracyjnych
- pomagamy zorganizować przejażdżki bryczką, kuligi, ogniska, dancingi oraz wycieczki do Pragi czy Skalnego Miasta itp.
- oferujemy opiekę wykwalifikowanego przewodnika górskiego podczas pieszych wycieczek oraz instruktorów narciarstwa /narty zjazdowe, biegowe, snowboard/ zimą.

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Wi-Fi
  • Część pokoi z balkonami
  • Czajnik elektryczny
  • Ręczniki
  • Sejf

Okolica

Szklarska Poręba malownicza miejscowość położona w Karkonoszach w dolinie rzeki Kamiennej, u stóp góry Szrenicy. Z racji położenia ma charakter turystyczny, została nawet mianowana Zimową Stolicą Polski w radiowej Trójce. Uliczkami miasteczka biegną szlaki prowadzące w najpiękniejsze miejsca Karkonoszy. Wiosną, latem i jesienią do Szklarskiej przyjeżdżają miłośnicy turystyki pieszej i rowerowej, zimą narciarze. Dla tych ostatnich przygotowane zostały liczne trasy zjazdowe i wyciągi narciarskie zarówno w obrębie miasta, jak i najbliższych okolicach. Prócz tego są tu trasy dla miłośników narciarstwa biegowego, a na Polanie Jakuszyckiej organizowany jest słynny Bieg Piastów.

Historia miejscowości  sięga średniowiecza, natomiast najstarsze budynki pochodzą z XVII wieku. Prócz zachowanej architektury, charakterystycznej dla tego regionu, miasto zdobią liczne pomniki przyrody głównie wielkie,malownicze, granitowe skały o bajkowych kształtach, typowo górska rzeka Kamienna z dopływami oraz roztaczająca się zewsząd panorama Karkonoszy. Warto zwrócić uwagę na liczne ścieżki tematyczne oraz atrakcje pozwalające poznać bliżej historię regionu, wyjątkową naturę Karkonoszy oraz bogactwo ich fauny i flory.

Najchętniej odwiedzane miejsca przez turystów wizytujących Szklarską Porębę to: Wodospady Szklarki i Kamieńczyka, Szrenica oraz pobliskie szczyty i charakterystyczne skałki. Prócz tego w mieście czeka wiele atrakcji  takich jak: parki linowe, Osada Poszukiwaczy Skarbów, Muzeum Mineralogiczne, Chata Walońska, Rodzinny Park Rozrywki Esplanada, Dinopark i wiele innych.

Ponadto miejscowość jest świetną bazą wypadową nie tylko w polskie, ale również czeskie Karkonosze, warto również wybrać się na dłuższą wycieczkę do licznych ciekawych miejsc, zabytków, pałaców, zamków i innych atrakcji regionu, a także do Czech, np. do Pragi. 

Zapraszamy do Szklarskiej Poręby przez cały rok!

Cennik

Cennik:
- nocleg - od 60 zł
- śniadanie - 25 zł
- obiadokolacja - tylko dla grup 

-parking 10zł doba

Opłata miejscowa 2,30 zł osoba/doba

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10:30 w dniu wyjazdu.


 

Informujemy że strona internetowa ma charakter poglądowy i nie jest miejscem sprzedaży usługi.

Ochrona danych osobowych

 Szanowni Państwo!

Podanie danych osobowych związanych z ofertą , rezerwacją i realizacją usługi hotelowej jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w tym celu


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27

kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gościniec Orchidea  58-580 Szklarska Poręba ul. 1 Maja 37c

2)kontakt z Inspektorem Ochrony Danych [email protected]

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych

- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych

z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do

uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres do 7 lat

6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych,

prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może  skutkować odmową realizacji usługi/umowy


Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.