CHATA POD GÓRKĄ
Wisła

CHATA POD GÓRKĄ
Wisła

Malowniczo położony domek stanowi doskonały punkt wypadowy do pieszych i rowerowych wycieczek

U nas z dala od zgiełku miasta i tłumu ludzi na własne oczy zaobserwujesz jak przyroda budzi się do życia. Malowniczo położony domek stanowi doskonały punkt wypadowy do pieszych i rowerowych wędrówek. W okolicy jest wiele atrakcji turystycznych np.: Zamek Prezydenta RP, skocznia im. Adama Małysza, kompleks basenów i Spa w hotelu Gołębiewski.

Niedaleko naszego domku biegnie żółty szlak na Trzy kopce Wiślańskie bardzo przyjemny spacerowy szlak, którym mogą bez problemu wędrować nawet rodziny z małymi dziećmi. Do samego centrum Wisły i restauracji na głównym deptaku można dojść spacerem ok. 15-20 min bez konieczności dojazdu samochodem. Polecamy również wycieczki ciuchcią Beskidzką, która obwiezie państwa po najciekawszych zakątkach Wisły.

NASZA OFERTA:

Do wyłącznej dyspozycji naszych gości oddajemy 3 sypialnie 2-osobowe z balkonami z możliwością dostawki łóżeczka turystycznego, 2 łazienki z prysznicami: na parterze i na piętrze oraz obszerny salon z kominkiem i wyposażoną kuchnia, a także wygodną rozkładaną sofą.

Panoramę gór można podziwiać z obszernego drewnianego tarasu popijając świeżą kawę parzoną z naszego ekspresu lub poleniuchować na hamaku, a wieczorem usiąść przy ognisku lub grillu w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu.

Zarówno dom, jak i posesja o pow. 10a jest ogrodzona, posiada monitoring i jest oddawana dla Państwa na wyłączność na cały okres pobytu.

CENNIK:

Rezerwację telefoniczną, e-mailową potwierdza się wpłatą zaliczki na poniższe konto:

Millenium bank: 85 2490 1044 0000 4200 5623 9779
Wisla Houses Robert Górka
Siedliska 6, Brzeszcze

Zapraszamy do rezerwacji

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Taras
  • Balkon

Dostępne w obiekcie

  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking
  • Grill
  • Ogród do dyspozycji gości
  • Ognisko

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Wisła podobne noclegi