Willa KAMILA
Zakopane

Willa KAMILA
Zakopane

ul. Stachonie 47a, Zakopane

Willa Kamila w miejscowości Olcza - dzielnicy Zakopanego - komfortowe pokoje, oferta wyżywienia

Cena od 35 zł/os.

Willa Kamila położona jest w miejscowości Olcza – największej dzielnicy Zakopanego, która rozciąga się po jego wschodniej części.

Z zakopiańskiej Olczy do centrum Zakopanego prowadzą dwie drogi, dzięki czemu nasi goście mają szybki dostęp do Zakopianki oraz do drogi prowadzącej do Morskiego Oka, Kuźnic, Murzasichla i centrum.

Willa Kamila to miejsce, w którym przyjmujemy gości oferując komfortowe pokoje w większości z własnymi łazienkami oraz tv, dlatego chętnie przyjmujemy zarówno gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane czy też białe i zielone szkoły. Wynajmujemy pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe. W pokojach znajdziecie również czajnik, szklanki, ręczniki oraz dostęp do Internetu.

Willa Kamila stanowi doskonałe miejsce do noclegu o każdej porze roku. Nasze pokoje zostały wykończone w delikatnych, neutralnych barwach, a niektóre z nich mają dostęp do balkonu.

Naszym gościom oferujemy również całodzienne wyżywienie składające się z pysznych domowych posiłków. Na terenie posesji znajduje się parking dla gości oraz zielony ogród sprzyjający rekreacji. Willa Kamila zaprasza przez cały rok!

NASZA OFERTA:

Willa Kamila to miejsce, w którym oferuje się 21 pokoi, które łącznie dają 65 miejsc noclegowych w większości z własnymi łazienkami oraz tv.

Chętnie przyjmowani są zarówno goście indywidualnych, jak i grupy zorganizowane czy też białe i zielone szkoły. 

Wynajmowane są pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe. 

W pokojach znajdziecie:

  • czajnik, 
  • szklanki, 
  • ręczniki,
  • dostęp do Internetu.

CENNIK:

Wielkanoc (termin: 29 marca - 03 kwietnia) - Cena od: 100 PLN/os./noc

Majówka (termin: 27 kwietnia - 6 maja) - Cena od: 50 PLN/os./noc

Lato (termin: 1 czerwca - 31 sierpnia) - Cena od: 35 PLN/os./noc

Boże Narodzenie (termin: 23 grudnia - 27 grudnia) - Cena od: 150 PLN/os

Sylwester (termin: 28 grudnia - 3 stycznia) - Cena od: 560 PLN/os/5 dni

Ferie zimowe (termin: 2 stycznia - 31 marca) - Cena od: 40 PLN/os

Atuty pokoju

  • Część pokoi z łazienkami

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Zakopane podobne noclegi