location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Białka Tatrzańska Noclegi (12)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Zapraszamy do naszego Ośrodka w samym sercu gór wszystkich tych, którzy pragną spędzić miły urlop w Tatrach.

Białka Tatrzańska to miejscowość położona w dolinie rzeki Białki, w Karpatach Wewnętrznych na pogórzu Spisko ? Gubałowskim, u stóp Kotelnicy (918 m n.p.m.) i Wysokiego Wierchu (952 m n.p.m.).

Co prawda Białka Tatrzańska leży w pewnym oddaleniu od Tatr (ok 20 km od Zakopanego), ale wcale nie przeszkadza to w organizowaniu wycieczek w Tatry. Dziś wiele osób przyjeżdża własnym samochodem, a na niezmotoryzowanych czeka bogata sieć autobusowa. Bez problemu można więc dotrzeć do popularnych wejśc do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zimą Białka Tatrzańska zmienia się w duży ośrodek narciarski - który oferuje liczne wyciągi narciarskie (zarówno krzesełkowe jak i orczykowe) oraz około 15 kilometrów tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Trasy są oczywiście naśnieżane i ratrakowane, a większość ? oświetlona.

Białka Tatrzańska to również oddnany w 2011 roku kompleks basenów termalnych - Terma Bania - cieszący się ogromną popularnością tak latem, jak i zimą. Z zabytków warto wspomniec o zabytkowym, drewnianym kościele pw. św. Szymona i Judy Tadeusza wybudowanym około 1700 roku.

Białka Tatrzańska noclegi to szeroka oferta turystyczna - od hoteli po pokoje gościnne i domki.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0