location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Wisła Noclegi (3)

Wisła to nieduże miasto położone w głębi Beskidu Śląskiego - to znany ośrodek wypoczynkowy, turystyczny, sportowy. Być może nie każdy o tym wie, ale w obrębie admninistracyjnym Wisły, na Baraniej Górze wypływają potoki Czarna i Biała Wisełka, które łącząc się z potokiem Malinka tworzą najdłuższą rzekę Polski - Wisłę.

Wisła otoczona jest górskimi szczytami - pasmem Wielkiej Czantorii i Stożka, grzbietem Równicy oraz pasmem Baraniej Góry. Nic więc dziwnego, że w okolicy wytyczono gęstą sieć szlaków turystycznych i rowerowych. Turyści mogą również korzystać z basenów kąpielowych (odkrytych i krytych), boisk sportowych, kortów tenisowych, siłowni, fitness klubów, wypożyczalni sprzętu sportowego. Zimą Wisłą zaprasza miłośników sportów zimowych - zachęca duża ilość wyciągów i tras narciarskich.

Noclegi w Wiśle to bogata oferta - od tanich kwater prywatnych, poprzez wille, pensjonaty, aż po luksusowe hotele. Równie bogata jest baza gastronomiczna - bary, puby, kawiarnie, restauracje, gospody i karczmy góralskie.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0