location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Szklarska Poręba Noclegi (25)

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Szklarska Poręba leży na skraju Karkonoszy, u stóp Szrenicy. Nazwa Szklarska Poręba to streszczenie jej przeszłości, w XIV w. powstała tu pierwsza w Sudetach huta szkła, a szklarstwo przez wieki było elementem korzystnym dla rozwoju tej miejscowości.

Dzisiaj miasto jest dużym ośrodkiem turystycznym w Sudetach, a o szklarskich tradycjach miasta przypomina wystawa i pokazy ręcznego wytwarzania szkła w niedużej, prywatnej "Leśnej Hucie". Szrenica jest najczęściej zdobywanym miejscem Karkonoszy. Możemy stąd podziwiać widok na część Karkonoszy, Pogórze Karkonoskie i Góry Izerskie. Od krzesełkowego wyciągu idzie się na wierzchołek około 10 minut. Warto również zobaczyć karkonoskie wodospady: Wodospad Kamieńczyka i Wodospad Szklarki.

Szklarska Poręba to bogata baza noclegowa, mogąca pomieścic i nakarmić tysiące turystów. Bez trudu znajdziesz odpowiadające Ci noclegi w Szklarskiej Poręby. Szklarska Poręba zaprasza zarówno turystów, rowerzystów jak i narciarzy - na tych ostatnich czeka wiele tras, wyciągów i tras biegowych.

Zapraszamy na noclegi w Szklarskiej Porębie! 

Noclegi w Szklarskiej Porębie nie należą do najdroższych. Przeważają tu pokoje, których ceny zaczynają sie od 30 zł za osobę.

Oferta obiektów noclegowych w Szklarskiej Porębie składa się głównie z pokoi. Nie zabraknie tu także apartamentów, hotelu, pensjonatów czy też  willi, domków na wynajem.

Niektóre obiekty noclegowe w Szklarskiej Porębie akceptują pobyt ze zwierzętami. Wystarczy zaznaczyć opcję "akceptacja zwierząt" po lewej stronie w wynikach wyszukiwania i pojawi się lista obiektów w miejscowości Szklarska Poręba gdzie można spędzić wakacje / ferie z psem.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0