Apartamenty POD JEDYNKĄ

location_on ul. ul. Jedności Narodowej 3/1, Szklarska Poręba Zobacz na mapie

Apartamenty pod Jedynką znajdują się w centrum Szklarskiej Poręby, w dwóch lokalizacjach usytuowanych blisko siebie:
Jedności Narodowej 3/1 oraz Sikorskiego 3/1.

Kochamy góry i często przemierzamy górskie szlaki. Zapragnęliśmy mieć coś swojego w górach - coś, gdzie można by się zaszyć i odpocząć od gwaru codziennych zajęć. Czujemy się tu wspaniale! Wszędzie jest blisko, więc często zostawiamy samochód i wyruszamy na piesze wycieczki. Możliwości jest mnóstwo. Pragniemy udostępnić Wam nasze apartamenty, abyście również mogli skorzystać z atrakcji tej przepięknej okolicy i odpocząć od codziennych zajęć w komfortowych warunkach. Wszystkich gości, którzy zechcą się u nas zatrzymać serdecznie zapraszamy i życzymy udanego pobytu.

Oferta obiektu

Przygotowaliśmy w pełni wyposażone pokoje dla osób lubiący górskie wędrówki, zarówno par, jak i rodzin z dziećmi. Nasze pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i aneks kuchenny z lodówką, kuchnią elektryczną, czajnikiem elektrycznym i akcesoriami kuchennymi. Gościom zapewniamy bezpłatnie: WiFi, telewizję, pościel, ręczniki, suszarkę do włosów, środki czystości oraz mydło.

Zobacz więcej

Udogodnienia

Suszarka do włosów

Ręczniki

Wi-Fi

Łazienka

Aneks kuchenny

Telewizor

Lodówka

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

Parking

Zobacz więcej
155 wyświetleń w 2023r.
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Nie udało się wysłać, Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności. Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie", wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego , , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych. Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Inne obiekty w Szklarskiej Porębie

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0