Obozy młodzieżowe 2023 – przegląd wyjazdów wspierających pasje dziecka

18 kwietnia 2023

O talenty trzeba dbać, by nie zanikały. Zwłaszcza młode osoby mają spore predyspozycje do rozwijania uzdolnień. Nie tylko w roku szkolnym! W wakacje można realizować swoje pasje i szlifować umiejętności na obozach młodzieżowych. Jakie propozycje na lato 2023 są szczególnie godne rodzicielskiej uwagi? Zobacz!

Azjatyckie klimaty wśród polskiej przyrody

Japoniomania ogarnęła cały świat. Podobnie do popkultury japońskiej, wielu fanów ma także popkultura koreańska. Czy Twoje nastoletnie dziecko jest jednym z nich? Jeśli tak, przejrzyj obozy młodzieżowe, skupione wokół tej tematyki. Anime i manga camp, odbywający się w Poroninie, przybliży uczestnikom kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni. Młodzież pozna japońskie tradycje, zwyczaje i przysmaki. Nie zabraknie aktywności związanych z ulubionymi anime i konkursów  wiedzy mangowej.

Tym, którzy są #teammorze, polecamy z kolei obóz Otaku nadmorska fala. Noc anime, odcinki z motywem plażowania, kuchnia rodem z Tokio – to i wiele więcej czeka na osoby, które zdecydują się przyjechać. Dokąd? Do malowniczej miejscowości Wicie, położonej nad samym Bałtykiem. To spokojne miejsce, sprzyjające kreatywnemu odpoczynkowi w pięknym otoczeniu przyrody. Zapraszamy!

Obozy młodzieżowe 2023 – propozycje artystyczne

Kolejna grupa wyjazdów wakacyjnych to propozycje dla twórczych dusz. Chcesz, aby nastolatek rozwijał swoje zamiłowania także w wakacje? Pozwól mu spędzić czas w towarzystwie innych, uzdolnionych artystycznie osób. Oto wybrane obozy młodzieżowe dla właśnie takich osób!

  1. Obóz nadmorskich artystów. Odbywa się w Łebie i jest świetną okazją do szlifowania warsztatu rysunkowego. W planach nauka rysowania postaci, przegląd dzieł znanych twórców, szukanie inspiracji w plenerze i malowanie tkanin. Brzmi ciekawie!
  2. Obóz aktorski. Propozycja dla tych, którzy widzą siebie w blasku fleszy lub na deskach sceny. Program obejmuje m.in. naukę ruchu scenicznego, emisji głosu i wyrażania emocji przez grę aktorską. Uczestnicy przećwiczą również zadania, które stawia się przed kandydatami do szkoły aktorskiej. Nastolatek marzy o filmówce? Taki obóz młodzieżowy pozwoli mu poczynić kroki w kierunku spełnienia tego marzenia.
  3. Obóz ciężkie granie. W głośnikach nastoletniej pociechy wybrzmiewa Metallica lub Iron Maiden? Syn uczy się gry na perkusji, gitarze albo basie? W takim razie ten górski obóz to wakacyjny strzał w dziesiątkę. Czeka go nauka grania w zespole, kompozycji metalowych kawałków i makijażu scenicznego. Uczestnicy poszerzą też swoją wiedzę dotyczącą gatunków metalu.

Wszystkie powyższe obozy młodzieżowe znajdziesz na stronie: https://voguetravel.pl/obozy-mlodziezowe

Propozycje dla aktywnych nastolatków

Wśród obozów młodzieżowych 2023 znajdziesz i te skierowane do osób lubiących ruch. Jedną z takich propozycji jest obóz ASG. Obóz będzie odpowiedni dla początkujących w ASG, gdyż omówiona zostanie konstrukcja repliki oraz jej eksploatacja. Obozowicze nauczą się postaw strzeleckich, wyrobią celność strzelania, a także wezmą udział w 8 scenariuszach gry. Wszystko pod okiem instruktorów z doświadczeniem.

Dla indywidualistów ciekawą opcją będzie obóz młodzieżowy Essa Camp. Tutaj to uczestnik wybiera, w których aktywnościach chce uczestniczyć. Nic nie narzucamy, sporo oferujemy! Wśród proponowanych aktywności jest m.in.:

  • ćwiczenie równowagi na taśmie,
  • kompilacja różnych, śmiesznych wyzwań na miarę tik-tokerów,
  • Nerf battle,
  • własnoręczne wykonanie wakacyjnego etui na telefon,
  • trickboard, czyli sztuczki na desce,
  • runmageddon, czyli ekstremalny bieg z przeszkodami.

Które aktywności są najbardziej interesujące dla Twojej pociechy?

Tegoroczne lato może być inne niż dotychczas. Nastolatek ma szansę spędzić jego część na wybranym przez siebie obozie młodzieżowym. Niechaj talenty rozkwitają, a pasje będą kultywowane! Co wybierze Twoja pociecha: lato 2023 pod znakiem sztuki, sportu, czy kultury japońskiej?

Wyświetleń: 1740

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz podobne

Jak wyglądają wczasy rehabilitacyjne i lecz...

Jak wyglądają wczasy rehabilitacyjne i lecznicze w górach?

Powrót do zdrowia nie zawsze jest ła...

Wieża Sky Walk w Świeradowie wreszcie otwar...

Wieża Sky Walk w Świeradowie wreszcie otwarta

Nastał moment, na który z niecierpliwością czeka...

Odzież sportowa na każdą porę roku...

Odzież sportowa na każdą porę roku

Nie ma nic lepszego od aktywności fizycznej na świeżym pow...

Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją REGULAMINU. | Polityka Prywatności
Do prawidłowego funkcjonowania serwisu używamy ciasteczek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Copy link
Powered by Social Snap