0

O obiekcie

Witamy serdecznie wszystkich Gości :)

Szukają Państwo miejsca na swój upragniony wypoczynek, w którym każda chwila zamienia się w wyjątkowe przeżycie? Doskonale trafiliście! Jest nam miło przedstawić Państwu kolejną naszą inwestycję: ViewMountain, położoną w Uzdrowiskowej części Cieplic przy ul. Wróblewskiego w Jeleniej Górze.

ViewMountain to idealny obiekt nie tylko na letnie szaleństwa, ale i zimowe wypady. Dotychczas nasi wspaniali Goście mogli korzystać z innego naszego obiektu znajdującego się w miejscowości Sosnówka koło Jeleniej Góry, funkcjonującego pod nazwą Zakątek Górski. Tym razem do dyspozycji naszych Gości oddajemy obiekt skończony w grudniu 2019 r.

ViewMountain zapewni Państwu świetne warunki, które w pełni pozwolą się zrelaksować, bądź cieszyć się aktywnym wypoczynkiem. Chcąc zapewnić wszystkim ciszę i spokój: osobom zakłócającym ten rytm bardzo dziękujemy.

ViewMountain położony jest w przepięknej kotlinie Karkonoszy, cieszącej się niesamowitym krajobrazem, godnym Państwa uwagi. Usytuowanie obiektu stanowi dobre miejsce wypadowe do pobliskich miast takich jak: Karpacz, Szklarska Poręba, strona Czeska oraz inne pobliskie atrakcje typu: Zamek Chojnik, Pałac Łomnica, Termy Cieplickie, Park Zdrojowy, Park Norweski, Karkonoski Park Narodowy, Huta Szkła Kryształowego Julia, Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, Wodospad Szklarki, Kopalnia Podgórze, Śnieżka, Zapora na Łomnicy, Kolejka Liniowa na Kopę i wiele innych atrakcji wartych odwiedzenia.

Zapraszamy serdecznie
Zespół View Mountain

Dostępne w obiekcie

  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking
  • Ogród do dyspozycji gości
  • Obiekt całoroczny

Nasza oferta

Na wynajem posiadamy wolno-stojący dom o powierzchni 130 mkw. Dom składa się z 5 oddzielnych stylowych pokoi z dużym łóżkiem podwójnym, mogąc tym samym pomieścić do 10 osób. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem. Dodatkowym atutem jest przestronna, w pełni wyposażona wspólna kuchnia znajdująca się w dole domu wraz z jadalnią. Obiekt posiada także duży taras, skąd możemy podziwiać pasmo gór Karkonoszy oraz Zamek Chojnik. Miejsce na ognisko, miejsce na grill jak i boisko do zabaw na świeżym powietrzu. Przed budynkiem znajduje się również duży i bezpłatny parking.

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Taras
  • Ogrzewanie
  • Ręczniki
  • Telewizor

Cennik

Podana cena obejmuje wynajęcie całego domu dla max. 10 osób, za jedną dobę hotelową rozpoczynającą się o godzinie 16 a kończącą o godzinie 10 rano. W przypadku mniejszej ilości gości cena podlega negocjacjom.

 

 

Sezon wysoki

 

Sezon średni

 

Sezon niski

Wakacje

Ferie zimowe

DOM z 5 sypialniami

1150 zł.

1050 zł.

850 zł.

650 zł.

Wyjaśnienie dotyczące cennika:
*Sezon wysoki obejmuje wakacje rozpoczynające się od 21.06 do 31.08, ferie zimowe od 01.01 do 01.03
*Sezon średni obejmuje miesiąc: maj, czerwiec, wrzesień, październik
*Sezon niski obejmuje miesiąc: marzec, kwiecień, listopad, grudzień 
Inne:
*Święta Bożego Narodzenia min 5 nocy - 6000 zł
*Nowy Rok min. 5 nocy - 6500 zł
*Wielkanoc min 3 noce - 4000 zł
*Majówka min 4 nocy - 5500 zł
*Boże Ciało min 3 noce - 4000 zł

Zapraszamy również do naszego drugiego obiektu - ZAKĄTEK GÓRSKI

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.