location_on Dowolna lokalizacja

widgets Ośrodki SPA

checked Dowolne udogodnienie

Ośrodki SPA w górach (7)

Strefa dla dwojga ludzi lub rodziny, to komfort bycia samemu. Nasze SPA posiada prysznic wrażeń, jacuzzi, saunę. Gwarantujemy poprawę samopoczucia oraz pełen relaks dla duszy i ci

Spa w górach wSPAniałe Ośrodki w górach! Spa w górach do dobry pomysł. Klimat górski połączony z pobytem w hotelu ze SPA to niezapomniane doznania i możliwość odprężenia i relaksu. Coraz więcej obiektów w górach posiada ofertę SPA. Najlepiej wybrać się do Spa w górach w okresie posezonowym - pamiętajmy obiekty w górach są całoroczne.

Oferta "SPA w górach" skierowana jest dla tych, którzy oprócz tradycyjną formą wypoczynku nad morzem, chcą również poddać swoje ciało odnowie biologicznej i SPA. Wiele hoteli i ośrodków posiada ofertę SPA dla dwojga.
Pobyt w obiekcie SPA jest zazwyczaj droższy niż w domku, pensjonacie czy apartamencie. Do tego typu obiektów nie jedziemy tylko po to, żeby relaksować się na plaży, ale głównie po to by wypocząć i skorzystać z odnowy biologicznej. Ośrodki SPA najczęściej oferują komfortowy pobyt z całodziennym wyżywieniem, a do tego szereg zabiegów SPA & Wellness, których nie znajdziemy w innych obiektach.
Każdy ośrodek oferuje inny pakiet SPA i zakres jego zabiegów. W ofertach w górach znajdziemy najczęściej masaże, turnusy rehabilitacyjne, zabiegi relaksujące i odmładzające, zabiegi Wellness i SPA, zajęcia fitness czy na basenie. Wybrane ośrodki dysponują także basenem, jacuzzi i rozmaitymi rodzajami saun. W profesjonalnych i nowocześnie wyposażonych gabinetach zabiegowych możemy skorzystać zabiegów, elektroterapii, krioterapii, leczniczych inhalacji czy okładów i kąpieli.
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0