location_on Dowolna lokalizacja

widgets Domki

checked Dowolne udogodnienie

Domki w górach (51)

Znajdź komfortowe domki w górach - Idealne noclegi w domkach górach. Rozkoszuj się bliskością stoków narciarskich i szlaków górskich. Wypocznij w domkach w górach!

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Położenie domu sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a także lubiących aktywny wypoczynek. Zapraszamy!

Domki Letniskowe w górach - znajdź swój nocleg !

Domki Letniskowe w górach - znajdź swój nocleg !

Domki letniskowe w górach to bardzo popularna forma zakwaterowania na wakacje czy wczasy. Są domki małe gdzie może zamieszkać jedna rodzina, ale też takie gdzie można wybrać sie na urlop w góry w większej grupie znajomych czy zaprzyjaźnionych rodzin. Domki oferują przeważnie taras, na którym można zjeść śniadanie czy wypić poranną kawę. Dodatkowym plusem zakwaterowania w domkach jest intymność - w domku z reguły nie mamy sąsiadów za ścianą.

Ceny wynajęcia domków są różne - zleżą od terminu, wielkości domku, lokalizacji. Czy domki w górach są drogie? Wiele zależy od tego w ile osób wybieracie się na urlop. Z reguły cena jest liczona za cały domek, jeśli domek jest 6-8 osobowy, a my wybieramy się w 3-4 osoby - to cena za osobę będzie wyższa. Warto, szukając domku, szukać obiektu jak najbardziej dopasowanego do ilości osób. Jeśli wybieramy się na urlop z zaprzyjaźnioną rodziną albo w większej grupie znajomych - możemy wybrać większy obiekt - a te, w przeliczeniu na osobę, są tańsze.

Sezon turystyczny w górach trwa cały rok, więc i domki w górach są przystosowane do zimowego wypoczynku i są ogrzewane.

Jeśli mielibyśmy odpowiedzieć jednym słowem, to odpowiedź brzmiała by TAK. Jest ku temu kilka powodów. Po pierwsze w domku mamy daleko posuniętą intymność - nie ma z reguły sąsiadów za ścianą więc nie trzeba aż tak bardzo strofować dzieci by zachowywały się cicho. Po drugie w tego typu obiektach jest więcej przestrzeni wspólnej i indywidualnej. Z reguły mamy do dyspozycji taras czy indywidualny grill do naszej dyspozycji. W części wspólnej bardzo często spotkamy infrastrukturę dla dzieci - huśtawki, piaskownice, trampoliny. A i nasze pociechy mogą poznać nowych kolegów na placu zabaw.

Domki w górach to doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla rodzin z dziećmi. To wypoczynek w górach, który może być jednocześnie tani i komfortowy. W polskich górach możemy znaleźć sporo ofert noclegów w domkach. Niepodważalną zaletą górskich domków letniskowych jest pełna swoboda wypoczynku - bez sąsiadów za ścianą i konieczności stałego zachowywania ciszy. Dla rodzin z dziećmi czy grupy znajomych domki w górach są też tańszym rozwiązaniem, bowiem opłata za pobyt jest za domek a nie za liczbę osób.

Domki mogą być drewniane, o różnym wyposażeniu w zależności od oferowanego komfortu.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0