Wyślij zapytanie

O obiekcie

Dom Tatry w Borowicach - w malowniczo pięknej okolicy  pełnej przyrody wśród świerków i modrzewi, w cichej i spokojnej okolicy.

Do Karpacza około 30 minut pieszo zielonym szlakiem (dojście do Świątyni Wang). Nieopodal obiektu splatają się szlaki turystyczne zielony i żółty wiodące w Karkonosze - na Śnieżkę przez Św. Wang do Samotni czy na Słonecznik lub pielgrzymy.

Tuż obok obiektu (200 m) Kaplica św. Jana z Dukli, a Kaplica św. Anny oddalona jest około 10 min. drogą samochodową lub 5,5 km pieszo. Do Zamku Chojnik  2,5 h pieszo a do Wodospadu Podgórnej - 1h pieszo.
 
Do wyciągu orczykowego o trasie zjazdowej 650 m około 500 metrów. Latem nieopodal można korzystać za opłatą z nowo wybudowanego  basenu.

Do dyspozycji Gości:

  • pokoje od 2 osób do 4
  • sala zabawowa wraz z jadalnią i wyjątkowym stołem na posiłki dla 30 -40 osób
  • oferta wyżywienia (śniadania, obiadokolacje, obiady, kolacje)
  • latem wejście na taras widokowy, na którym można usiąść i korzystać z pięknych widoków i czystego powietrza (udostępniane  leżaki, koce i parasole)
  • bezpłatny parking

 
OBIEKT ZAPRASZA ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE, GRUPY SZKOLNE I GRUPY ZORGANIZOWANE.


null

Nasza oferta

Dom Tatry w Borowicach to pokoje od 2 osób do 4. Pokoje są przestronne, co podwyższa komfort pobytu i jest dodatkowym atutem. Wystrój obiektu ma artystyczny charakter. 

Kontakt

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie

DOM TATRY
DOM TATRY

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wgory.pl

+48 757 619 436 +48 603 640 863