Karpacz Noclegi

(28)
Znaleziono 28 obiekty spełniające Twoje kryteria

Karpacz to chyba najbardziej znane miasto w Karkonoszach. Położony jest u stóp najwyższego szczytu Sudetów - Śnieżki (1603 m n.p.m.). W Karpaczu Górnym, przy niebieskim szlaku turystycznym, stoi drewniany kościółek - Świątynia Wang, wzniesiony w XIII-tym wieku, w południowej Norwegii. W 1841 roku świątynię zakupił król Fryderyk Wilhelm IV i w 1842 roku przeniesiono go z Berlina do Karpacza i poddano częściowej przebudowie. W okolicach Świątyni Wang znajduje się Miejskie Muzeum Zabawek. Jest to nieduże i niezwykłe muzeum ze zbiorami Henryka Tomaszewskiego - mistrza wrocławskiej pantomimy.

Karpacz to dobra baza wypadowa w góry. Czarny szlak turystyczny prowadzi z Karpacza do Sowiej Doliny, najpiękniejszej doliny Karkonoszy. Niebieskim szlakiem z Karpacza Górnego możemy wybrać się do Kotłów Małego i Wielkiego Stawu. Droga nie jest zbyt nużąca. Prowadzi przez las i śródleśne polany. Z Karpacza dojdziemy również na Śnieżkę. Na szczycie stoi kaplica św. Wawrzyńca z XVII wieku, budowla obserwatorium meteorologicznego (w kształcie charakterystycznych spodków), czeska stacja pocztowa oraz stacja wyciągu z miejscowości Pec pod Sněžkou. Trasa na Śnieżkę jest dość wyczerpująca, ale można skorzystać z kolejki na Kopę - wówczas zostaje nam do pokonania tylko końcowy odcinek.

Noclegi w Karpaczu są przygotowane na tysiące turystów. Znajdziesz tu odpowiednie noclegi, takie jak: domki, pokoje, apartamenty, pencjonaty, wille czy hotele. Karpacz zaprasza na noclegi zarówno turystów z psami oraz z dziećmi - latem na trasy rowerowe, zimą na narty.

Zapraszamy na noclegi w górzystej miejscowości Karpacz!

Ceny noclegów w Karpaczu zaczynają się od 30 zł. Baza noclegowa Karpacza jest dość pokaźna i każdy znajdzie tu odpowiedni nocleg

Noclegi w Karpaczu to głównie pokoje gościnne. Znajduje się tu także sporo apartamentów, pensjonatów, willi, a także domków do wynajęcia oraz ośrodki wczasowe i hotele. 

Tak, to możliwe. Wiele obiektów noclegowych w miejscowości Karpacz akceptuje zwierzęta. Nie musisz się zostawać ze swoim pupilem. Znajdź odpowiedni nocleg w Karpaczu i spędź wakacje ze swoim psem!

Czy Karpacz jest otwarty na wakacje z dziećmi? Oczywiście! Wiele obiektów noclegowych akceptuje pobyt dzieci, a także zawieraja w swojej ofercie place i sale zabaw, świetlice, boiska do gry. Ponadto w Karpaczu i okolicy znajdziesz atrakcje gdzie spędzisz miło czas ze swoim dzieckiem!

Karpacz jest bardzo znanym i odwiedzanym miejscem w Karkonoszach. Znajduje się tu wiele szlaków oraz atrakcji w okolicy. Można tu mile spędzić zarówno ferie zimowe jak i wakacje. Karpacz posiada również bardzo bogatą bazę noclegową. 

Szczególnym okresem kiedy Karpacz jest odwiedzany przez turystów jest zima, jednakże nie brakuje tu atrakcji, które są warte odwiedzenia latem. Ponadto w Karpaczu i okolicach znajduje się wiele tras rowerowych.

Dzięki bogatej bazie noclegowej Karpacza, mamy tu do wyboru różnego rodzaju noclegi - od pokoi, aż po domki, pensjonaty czy hotele. Przeważająca ilością noclegów stanowią pokoje w górach. 

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00