Wyślij zapytanie

Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA

Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA w Sosnówce to placówka agroturystyczna o profilu pro-zdrowotnym - u nas odpoczywasz i zdrowiejesz!


O obiekcie

Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA w Sosnówce to placówka agroturystyczna o profilu pro-zdrowotnym - u nas odpoczywasz i zdrowiejesz!

W długie, jesienno-zimowe wieczory relaks przy stylowym kominku z możliwością darmowego surfowania po internecie lub oglądania satelitarnej TV na 48 calowym ekranie, przy kuflu markowego piwa z imbirem, karkonoskim grzańcu czy filiżance kawy po arabsku lub gorącej herbaty z kropelką rumu, to standardowa oferta właścicieli gospodarstwa.

Specjalnością obiektu, w zakresie zdrowego żywienia, są propozycje potraw bez glutaminianu sodu na naturalnych produktach i wodzie ze słynnego "źródełka miłości"a zielona herbata z pokrzywy parzona rytualnie przez Andrzeja Świętka, zyskała już sobie uznanie wielu gości.

Wypoczniesz, zasmakujesz zdrowych potraw z uzdrawiającą, antyoksydacyjną wodą, które możesz przygotować pod okiem fachowca, poznasz swoje anomalia zdrowotne o których możesz jeszcze nie wiedzieć oraz zdobędziesz wiedzę, która pozwoli ci odważniej spojrzeć na twoje życie!

Nasza oferta

Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA oferuje pokoje:

  • Pokój rodzinny, 3-osobowy
  • Pokój książęcy,  3-osobowy
  • Pokój Południowy, 3 -osobowy
  • Pokój Wschodni, 2 -osobowy
  • Pokój 1-osobowy
  • Pokój z balkonem,  2-osobowy
  • Apartament Chojnik, 4 -osobowy

Kontakt

Wyślij zapytanie

  • Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA

  • ul. Muflonowa 2, Sosnówka
  • Zadzwoń

Wyślij zapytanie

Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA Sosnówka, , , , który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Agroturystyka Pro-zdrowotna Willa ŚNIEŻNA KOPA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wgory.pl

+48 757 610 241 +48 509 663 241
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00