Wyślij zapytanie

Tatra Square Apartamenty

O obiekcie

Apartamenty zlokalizowane są w prestiżowej dzielnicy Zakopanego przy ul. Jaszczurówka Bory 5B, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pobliżu wielu szlaków turystycznych przy drodze do Morskiego Oka i Łysej Polany. Dla amatorów sportów zimowych ok 2,4 km od budynku znajduje się kolejka na Kasprowy Wierch a zaledwie 450 m stok narciarski Nosal, który zgodnie z uchwalonymi przez radnych planami zagospodarowania zboczy Nosala, ostatecznie zaakceptowanymi przez TPN, ma być poszerzony wraz z rozbudową całej infrastruktury narciarskiej.

W najbliższej okolicy znajduje się wejście do doliny Olczyskiej, skąd można ruszyć szlakiem na Nosal, Wielki Kopieniec i Toporową Cyrhlę. Nieopodal znajduje się jedna z pereł kultury i architektury zakopiańskiej, znajdująca się na małopolskim szlaku architektury drewnianej, zaprojektowana przez Stanisława Witkiewicza Kaplica Najświętszego Serca Jezusa, zwana kościółkiem na Jaszczurówce.

Z budynku roztacza się piękny widok na górę Nosal, Giewont, Cyrhlę oraz Gubałówkę. Okolica otoczona jest lasem i licznymi łąkami a jej wyjątkowe położenie na wysokości niemal 900 m n.p.m. w najwyższych rejonach Zakopanego gwarantuje najczystsze, świeże powietrze.

Kontakt

Wyślij zapytanie

  • Tatra Square Apartamenty

  • ul. Jaszczurówka 5B, Zakopane
  • Zadzwoń

Wyślij zapytanie

Tatra Square Apartamenty
Tatra Square Apartamenty

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wgory.pl

+48 539 145 500