0

Zakopane Noclegi

ZAPRASZAMY NA NOCLEGI DO ZAKOPANEGO!

Znaleziono 23 obiekty spełniające Twoje kryteria

Tatry - noclegi w regionie

1

Często zadawane pytania

Noclegi Zakopane zaczynają się od 30 zł w górę za osobę, ale lokalizacja noclegu będzie na obrzerzach. Im bliżej centrum tym drożej. 

Przeważającą ilość obiektów noclegowych w Zakopanem stanowią pokoje oraz kwatery. Znajdziemy tu także domki, apartamenty, hotele czy też wille. 

Na wakacje czy ferie zimowe warto zabrać psa i dzieci by miło spędzić czas, jednakże nie wszystkie obiekty noclegowe to akceptują. W naszej bazie znajdą Państwo ofertę obiektów, które akceptują pobyt dzieci albo z psem. 

Noclegi w Zakopanem, zwłaszcza w centrum, nie należą do najtańszych. Jeśli zależy nam na tanim, a dobrym noclegu, polecamy szukać na obrzeżach miasta lub w mniejszych miejscowościach obok, gdzie znajduje się dużo szlaków prowadzących do centrum lub miejsc godnych zwiedzania.

Zakopane u podnóża Tatr - najbradziej znane górskie miasto w Polsce. Tatrzańskie szlaki, oryginalna gwara, sztuka, obyczaje, strój i muzyka góralska oraz fantastyczna architektura drewniana, jaka prezentuje się na tle Giewontu, przyciągają niezliczone rzesze wczasowiczów. Do Zakopanego turyści przyjeżdżają od ponad wieku i będą zapewne przyjeżdżać przez kolejne stulecia. W Zakopanem z niemal każdego punktu miasta widać Tatry i zalesiony stok Gubałówki oraz wyrastającą nad dachy domów monumentalną wieżę kościoła. Kierując się na nią można bez problemu dotrzeć do centralnej ulicy miasta - Krupówek.

Krupówki są jedną z najbardziej znanych ulic w Polsce. Krupówki, tętniąca życiem promenada Zakopanego, przebiega przez centrum miasta i jest zamknięta dla ruchu kołowego. W widoku ulicy dominuje neogotycki kościół Św. Rodziny wzniesiony w 1896 roku. Muzeum Tatrzańskie im. Chałubińskiego zlokalizowane jest przy ul. Krupówki 10. Na parterze można zobaczyć między innymi zrekonstruowaną chatę góralską, fotografie ludzi związanych z Podhalem, góralskie instrumenty muzyczne, stroje oraz naczynia i sprzęty pasterskie.

Noclegi w Zakopanem to różnorodna oferta na którą składają się: hotele, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, kwatery i pokoje w Zakopanem.