Zakopane Noclegi

(14)
Znaleziono 14 obiekty spełniające Twoje kryteria

Zakopane u podnóża Tatr - najbradziej znane górskie miasto w Polsce. Tatrzańskie szlaki, oryginalna gwara, sztuka, obyczaje, strój i muzyka góralska oraz fantastyczna architektura drewniana, jaka prezentuje się na tle Giewontu, przyciągają niezliczone rzesze wczasowiczów. Do Zakopanego turyści przyjeżdżają od ponad wieku i będą zapewne przyjeżdżać przez kolejne stulecia. W Zakopanem z niemal każdego punktu miasta widać Tatry i zalesiony stok Gubałówki oraz wyrastającą nad dachy domów monumentalną wieżę kościoła. Kierując się na nią można bez problemu dotrzeć do centralnej ulicy miasta - Krupówek.

Krupówki są jedną z najbardziej znanych ulic w Polsce. Krupówki, tętniąca życiem promenada Zakopanego, przebiega przez centrum miasta i jest zamknięta dla ruchu kołowego. W widoku ulicy dominuje neogotycki kościół Św. Rodziny wzniesiony w 1896 roku. Muzeum Tatrzańskie im. Chałubińskiego zlokalizowane jest przy ul. Krupówki 10. Na parterze można zobaczyć między innymi zrekonstruowaną chatę góralską, fotografie ludzi związanych z Podhalem, góralskie instrumenty muzyczne, stroje oraz naczynia i sprzęty pasterskie.

Noclegi w Zakopanem to różnorodna oferta na którą składają się: hotele, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, kwatery i pokoje w Zakopanem.

Noclegi Zakopane zaczynają się od 30 zł w górę za osobę, ale lokalizacja noclegu będzie na obrzerzach. Im bliżej centrum tym drożej. 

Przeważającą ilość obiektów noclegowych w Zakopanem stanowią pokoje oraz kwatery. Znajdziemy tu także domki, apartamenty, hotele czy też wille. 

Na wakacje czy ferie zimowe warto zabrać psa i dzieci by miło spędzić czas, jednakże nie wszystkie obiekty noclegowe to akceptują. W naszej bazie znajdą Państwo ofertę obiektów, które akceptują pobyt dzieci albo z psem. 

Noclegi w Zakopanem, zwłaszcza w centrum, nie należą do najtańszych. Jeśli zależy nam na tanim, a dobrym noclegu, polecamy szukać na obrzeżach miasta lub w mniejszych miejscowościach obok, gdzie znajduje się dużo szlaków prowadzących do centrum lub miejsc godnych zwiedzania.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00