location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Poronin Noclegi (25)

Zapraszamy do naszego Ośrodka w samym sercu gór wszystkich tych, którzy pragną spędzić miły urlop w Tatrach.

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

NOWY DOM WCZASOWY - Komfortowe pokoje 2,34-os. z możliwością wyżywienia. Zapraszamy również grupy. Komfortowe noclegi w Zakopanem.

Nowa Bacówka" to połączenie stylu nowoczesnego i góralskiego. Oferujemy pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienką i TV. Część pokoi wykonana jest w drewnie.

Willa ROHACZE w Kościelsku. Budynek wykonany jest całkowicie z drewna w stylu góralskim - cztery apartamenty (4-5 osób) i dwa pokoje 3-osobowe.

Poronin na Podhalu - tylko kilka kilometrów do Zakopanego. Stanowi świetną wypadową bazę do zwiedzenia Zimowej Stolicy Polski. Łatwo stąd dotrzeć do Tatrzańskiego Parku Narodowego - najbliższe wejścia do parku to: Cyrhla, Kuźnice, Jaszczurówka (Wylot Doliny Olczyskiej), Brzeziny (wylot Doliny Suchej Wody Gąsienicowej) i Zazadnia (wylot Doliny Filipka).

Latem w Poroninie odbywają się tu liczne imprezy kulturalne: Poroniańskie Lato, Poroniańskie Śpasy oraz Dzień Misia, Miodu i Bartników. Warto również odwiedzić sławne Termy Szeflary - baseny termalne. W ich skład wchodzą wewnętrzne jak i zewnętrzne baseny, mające łączną powierzchnię około 1000 m2.

Miłośnicy narciarstwa nie muszą szukać stoków narciarskich w Zakopanem. Stok narciarski Stasikówka w Poroninie o różnicy poziomów wynoszącej 60 metrów i długości trasy 280 metrów obsługiwany jest przez wyciąg orczykowy. Stok jest utrzymywany przez ratrak, sztucznie zaśnieżony i oświetlony. Mieści się tutaj również szkółka narciarska. Można też pożyczyć deskę czy narty.

Poronin to bogata baza noclegowa - noclegi w Poroninie oferują hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe - znajdziemy tu również domki, pokoje czy apartamenty. Oferta gastronomiczna jest równie szeroka.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0