Poronin Noclegi

(3)
Znaleziono 3 obiekty spełniające Twoje kryteria

Poronin na Podhalu - tylko kilka kilometrów do Zakopanego. Stanowi świetną wypadową bazę do zwiedzenia Zimowej Stolicy Polski. Łatwo stąd dotrzeć do Tatrzańskiego Parku Narodowego - najbliższe wejścia do parku to: Cyrhla, Kuźnice, Jaszczurówka (Wylot Doliny Olczyskiej), Brzeziny (wylot Doliny Suchej Wody Gąsienicowej) i Zazadnia (wylot Doliny Filipka).

Latem w Poroninie odbywają się tu liczne imprezy kulturalne: Poroniańskie Lato, Poroniańskie Śpasy oraz Dzień Misia, Miodu i Bartników. Warto również odwiedzić sławne Termy Szeflary - baseny termalne. W ich skład wchodzą wewnętrzne jak i zewnętrzne baseny, mające łączną powierzchnię około 1000 m2.

Miłośnicy narciarstwa nie muszą szukać stoków narciarskich w Zakopanem. Stok narciarski Stasikówka w Poroninie o różnicy poziomów wynoszącej 60 metrów i długości trasy 280 metrów obsługiwany jest przez wyciąg orczykowy. Stok jest utrzymywany przez ratrak, sztucznie zaśnieżony i oświetlony. Mieści się tutaj również szkółka narciarska. Można też pożyczyć deskę czy narty.

Poronin to bogata baza noclegowa - noclegi w Poroninie oferują hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe - znajdziemy tu również domki, pokoje czy apartamenty. Oferta gastronomiczna jest równie szeroka.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00