lub
location_on Dowolna lokalizacja

widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie
lub

Poronin Noclegi

Poronin

Zapraszamy do naszego Ośrodka w samym sercu gór wszystkich tych, którzy pragną spędzić miły urlop w Tatrach.

Poronin

Folk Resort zapraszamy do naszego ośrodka wczasowego z basenem oraz do świerkowych domów regionalnych i apartamentów góralskich

Zakopane

NOWY DOM WCZASOWY - Komfortowe pokoje 2,34-os. z możliwością wyżywienia. Zapraszamy również grupy. Komfortowe noclegi w Zakopanem.

Zakopane

Oferujemy komfortowe pokoje urządzone w stylu góralskim o podwyższonym standardzie.

Poronin na Podhalu - tylko kilka kilometrów do Zakopanego. Stanowi świetną wypadową bazę do zwiedzenia Zimowej Stolicy Polski. Łatwo stąd dotrzeć do Tatrzańskiego Parku Narodowego - najbliższe wejścia do parku to: Cyrhla, Kuźnice, Jaszczurówka (Wylot Doliny Olczyskiej), Brzeziny (wylot Doliny Suchej Wody Gąsienicowej) i Zazadnia (wylot Doliny Filipka).

Latem w Poroninie odbywają się tu liczne imprezy kulturalne: Poroniańskie Lato, Poroniańskie Śpasy oraz Dzień Misia, Miodu i Bartników. Warto również odwiedzić sławne Termy Szeflary - baseny termalne. W ich skład wchodzą wewnętrzne jak i zewnętrzne baseny, mające łączną powierzchnię około 1000 m2.

Miłośnicy narciarstwa nie muszą szukać stoków narciarskich w Zakopanem. Stok narciarski Stasikówka w Poroninie o różnicy poziomów wynoszącej 60 metrów i długości trasy 280 metrów obsługiwany jest przez wyciąg orczykowy. Stok jest utrzymywany przez ratrak, sztucznie zaśnieżony i oświetlony. Mieści się tutaj również szkółka narciarska. Można też pożyczyć deskę czy narty.

Poronin to bogata baza noclegowa - noclegi w Poroninie oferują hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe - znajdziemy tu również domki, pokoje czy apartamenty. Oferta gastronomiczna jest równie szeroka.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0