Noclegi w KARKONOSZACH

(133)
Znaleziono 133 obiekty spełniające Twoje kryteria

Karkonosze to najwyższa partia Sudetów. W Karkonoszach, choć nie są tak wysokie jak Alpy czy Tatry, panuje klimat podobny do tego w Alpach - z wysoką ilością opadów atmosferycznych, niskimi temperaturami, co skutkuje długim okresem, w jakim zastaniemy tutaj śnieg. A to z pewnością ucieszy narciarzy, ale i miłośników ośnieżonych panoram.

Najwyższym wierzchołkiem w Karkonoszach jest, położona na granicy z Czechami, Śnieżka (1602 m n.p.m.) - cel licznych wycieczek tak latem, jak i zimą. Poza górskimi szczytami w Karkonoszach można zobaczyć wiele formacji skalnych - najbardziej znane z nich to Pielgrzymy, Trzy Świnki, Owcze Skały, Ptasie Gniazda czy Końskie Łby. Warto również odwiedzić karkonoskie wodospady: Kamnieńczyka, Szklarki, Podgórnej - a po czeskiej - Wodospad Panczawski (najwyższy wodospad Karkonoszy - 148 m) czy Wodospad Mumlawy w Harrachovie. Sieć szlaków turystycznych jest dobrze rozbudowana, a do tego w Karkonoszach na turystów czeka wiele schronisk.

Zimą Karkonosze zapraszają na narty - tak zjazdowe jak i biegowe. Zarówno po polskiej jak i czeskiej stronie działa wiele wyciągów i tras narciarskich.

Noclegi w Karkonoszach? Tu Karkonosze oferują bardzo wiele - od dużych ośrodków jak Karpacz, Szklarska Poręba, Pec pod Śnieżką po małe miejscowości podgórskie jak Jagniątków, Jakuszyce czy Borowice.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00