Apartament w Cieplicach 3 Delux
Cieplice

Apartament w Cieplicach 3 Delux
Cieplice

ul. Pck 38/13, Cieplice

Apartament z pięknym widokiem na góry, w nowoczesnym apartamentowcu z windą i dużym tarasem.

Apartament z pięknym widokiem na góry, w nowoczesnym apartamentowcu z windą i dużym tarasem. Na nowym osiedlu z monitoringiem i bezpłatnym parkingiem. Nowocześnie urządzone wnętrze dopracowane w każdym szczególe. Nowoczesna łazienka z dużym prysznicem bez progowym sprawi, że kąpiele będą czystą przyjemnością. Duża sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim z osobnymi wygodnymi kołdrami, z dużym telewizorem plazmowym i z klimatycznym oświetleniem. Salon z rozkładaną sofą i dużym telewizorem połączony z aneksem kuchennym. Kuchnia wyposażona w ekspres do kawy czajnik oraz wszelakie urządzenia do codziennego funkcjonowania. Bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Zapraszamy serdecznie.
Adres to ul. Pck 38/13 58-560 Jelenia Góra 

  

NASZA OFERTA:

Salon z rokładana kanapą 2 - osobową połączony z aneksem kuchennym i duzym tarasem z widokiem na góry. Sypialnia z duzym łóżkiem małżeńskim, łazienka z prysznicem, przedpokój. Apartament to 52 m 2 pieknego wnętrza w ktorm 4 osoby znajdą dla siebie miejsce.

CENNIK:

Cena za cały apartament to od 250 zł do 280 zł cena zależy od miesiaca w roku. Cena za apartament dla 4 osób mniejsza lość osób nie pomniejsza ceny.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.