Wyślij zapytanie

Domki w Zakopanem Harenda 25A

Zapraszamy do domków przy stoku narciarskim!


O obiekcie

 

Serdecznie zapraszam Państwa i oferuję do wynajęcia drewniany dom COMFORT i dwa drewniane domki STANDARD i PREMIUM na ul. Harenda 25A w Zakopanem.

Obiekty znajdują się w odległości 60 - 80 m od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego Ośrodka Narciarsko Rekreacyjnego HARENDA Zakopane. Pozostałe wyciągi Ośrodka w odległości 150 - 250 m od domków. Ośrodek oferuje w okresie zimowym zróżnicowane trasy zjazdowe od łatwych do bardzo trudnych posiadających homologację FIS, a ponadto szkołę narciarską i przedszkole narciarskie z atrakcjami dla dzieci. Jeżeli  warunki śniegowe sprzyjają to w Ośrodku funkcjonuje również trasa biegowa. Przy górnej stacji wyciągu krzesełkowego znajduje się kawiarnia widokowa z jednym z najpiękniejszych widoków na Tatry oraz spacerowa trasa widokowa na Gubałówkę i dalej na Butorowy Wierch.  Okolica spokojna z miejscem do spacerów i uprawiania innych sportów.  W promieniu 100 m od domków znajdują się restauracja, wypożyczalnie nart,  lodowisko, sklep spożywczy i przystanek komunikacji miejskiej a w okesie letnim funkcjonuje dodatkowo plac zabaw dla dzieci, boisko sportowe oraz bacówka ze świeżymi serami z mleka owczego, a na  zboczu Ośrodka pasą się owce, kozy, krowy i konie.  W promieniu 400 m zabytkowy kościół i muzeum Jana Kasprowicza. Odległość od Krupówek 4 km, 3 km od dworca autobusowego, PKP i AquaParku Zakopane. Termy Szaflary, Gorący Potok, Termy Bukowina w odległości ok 15 km. Termy Chochołowskie w odległości 18 km.  Bezpośrednio przy wejściu do obiektu można zaparkować samochód.

Żywienie w czasie pobytu można zorganizować wykupując posiłki w sąsiednich pensjonatach lub zamawiając posiłki do domu (obiad – danie dnia z dowozem kosztuje około 20 złotych). Można również przygotowywać posiłki w obiektach lub „zwiedzać” okoliczne karczmy z muzyką góralską na żywo. Przewozy na gorące źródła i do innych atrakcji oraz kuligi, ogniska można ustalić i zorganizować po przyjeździe.

Dom COMFORT jest drewnianym dwukondygnacyjnym klimatyzowanym domem jednorodzinnym  o powierzchni mieszkalnej ponad 80 m² i możliwości zakwaterowania do 10 osób. Do dyspozycji Państwa na parterze sypialnia/salon z łazienką i tarasem, obszerna i w pełni wyposażona kuchnia oraz zamykany przedsionek na narty, sanki  itp. Na pierwszym piętrze dwa duże pokoje każdy z łazienką i balkonem. Pomieszczenia parteru są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Domek PREMIUM to drewniany dwukondygnacyjny klimatyzowany obiekt sklasyfikowany jako całoroczny domek kempingowy o powierzchni mieszkalnej 65 m² i możliwości zakwaterowania do 7 osób. Na parterze do dyspozycji Państwa salon z balkonem, aneks kuchenny i łazienka. Na pierwszym piętrze dwa pokoje w tym jeden z balkonem, toaleta.

Domek STANDARD to drewniany dwukondygnacyjny obiekt sklasyfikowany jako całoroczny domek kempingowy o powierzchni mieszkalnej 50 m² i możliwości zakwaterowania do 6 osób. Na parterze do dyspozycji Państwa salon z balkonem, aneks kuchenny i łazienka. Na pierwszym piętrze antresola z 4 miejscami do spania i toaleta.

Miejsce do grillowania – w bezpośrednim otoczeniu obiektów (w okresie letnim).

 

Bogato wyposażone zaplecze (w pełni wyposażona kuchnia i  aneksy kuchenne, łazienki z pralką) umożliwia wygodne długie pobyty. W obiektach jest internet światłowodowy. W domkach telewizja satelitarna NC+, a w domu Comfort telewizja internetowa.

Jest możliwość wstawienia łóżeczka dla dziecka.

Za pobyt w moim obiekcie można zapłacić „BONEM TURYSTYCZNYM”.

 

Dostępne w obiekcie

 • Akceptujemy małe zwierzęta
 • Grill
 • Żelazko
 • Parking
 • Kuchnia ogólnodostępna
 • Akcesoria dla niemowląt
 • Obiekt całoroczny
 • Bon turystyczny

Nasza oferta

Dom COMFORT jest drewnianym dwukondygnacyjnym klimatyzowanym domem jednorodzinnym  o powierzchni mieszkalnej ponad 80 m² i możliwości zakwaterowania do 9 osób. Do dyspozycji Państwa na parterze sypialnia/salon z łazienką i tarasem, obszerna i w pełni wyposażona kuchnia oraz zamykany przedsionek na narty, sanki  itp. Na pierwszym piętrze dwa duże pokoje każdy z łazienką i balkonem. Pomieszczenia parteru są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Domek PREMIUM to drewniany dwukondygnacyjny klimatyzowany obiekt sklasyfikowany jako całoroczny domek kempingowy o powierzchni mieszkalnej 65 m² i możliwości zakwaterowania do 7 osób. Na parterze do dyspozycji Państwa salon z balkonem, aneks kuchenny i łazienka. Na pierwszym piętrze dwa pokoje w tym jeden z balkonem, toaleta.

Domek STANDARD to drewniany dwukondygnacyjny obiekt sklasyfikowany jako całoroczny domek kempingowy o powierzchni mieszkalnej 50 m² i możliwości zakwaterowania do 6 osób. Na parterze do dyspozycji Państwa salon z balkonem, aneks kuchenny i łazienka. Na pierwszym piętrze antresola z 4 miejscami do spania i toaleta.

Atuty pokoju

 • Balkon
 • Czajnik elektryczny
 • Zastawa stołowa
 • Lodówka
 • TV SAT
 • Telewizor
 • Ogrzewanie
 • Część pokoi z balkonami
 • Aneks kuchenny
 • Łazienka
 • Wi-Fi
 • Ręczniki
 • Suszarka do włosów

Cennik

Koszt wynajęcia  domku w okresie ferii zimowych 2023 r. przedstawia się następująco:

Zima 2023 domek STANDARD (antresola do 6 miejsc do spania)

1 doba – 700 zł

2 doby – 1000 zł

3 doby – 1260 zł

4 doby – 1640 zł

5 dób – 2000 zł

6 dób – 2340  zł

7 dób – 2660 zł

8 dób – 2960 zł

9 dób – 3240 zł

Każda następna doba  po 360  zł

 

Zima 2023 domek PREMIUM  (salon, dwa pokoje na I piętrze, do 7 miejsc do spania)

1 doba – 800 zł

2 doby – 1100  zł

3 doby – 1410 zł

4 doby – 1840 zł

5 dób – 2200 zł

6 dób – 2580 zł

7 dób – 2940 zł

8 dób –  3280 zł

9 dób – 3600 zł

Każda następna doba 400 zł

 

Zima 2023 dom COMFORT (salon/pokój z łazienką, dwa duże pokoje z łazienkami  na I piętrze, do 9 miejsc do spania)

1 doba – 1000 zł

2 doby – 1300  zł

3 doby – 1770 zł

4 doby – 2320 zł  

5 dób – 2800 zł

6 dób – 3300 zł

7 dób – 3780 zł

8 dób –  4240  zł

9 dób – 4680 zł

Każda następna doba 510 zł

 

Do powyższych kwot dochodzi opłata za energię elektryczną wg zużycia na podstawie odczytu licznika,  oraz niezależny ode mnie podatek dla miasta Zakopane, tzw. „opłata miejscowa” w wysokości 2 zł za osobę za dobę. W domu COMFORT dodatkowo dochodzi opłata za zużycie gazu.Kontakt

Wyślij zapytanie

 • Domki w Zakopanem Harenda 25A

 • ul. Harenda 25A, Zakopane
 • Zadzwoń

Wyślij zapytanie

Domki w Zakopanem Harenda 25A

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma AKCEPT, Plac Piastowski 14/2, 58-560 Jelenia Góra, szczegóły w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane oraz jakie masz prawa z tym związane znajdziesz w Polityce Prywatności Wypełniając formularz i klikając przycisk „wyślij zapytanie":, wyrażasz zgodę na przesłanie Twojego zapytania, w tym Twoich danych osobowych do właściciela obiektu noclegowego Mieczysław Karpiel MIKAR, ul. Mogilska, 31-546, Kraków, który zgodnie z art. 13. pkt 16 „REGULAMINU KORZYSTANIA Z PORTALI NALEŻĄCYCH DO FIRMY AKCEPT", w momencie przekazania danych osobowych Odwiedzającego poprzez Portale z formularza zapytań, ma zapewnić ich bezpieczeństwo zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych(określane jako „RODO", „ORODO", „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") oraz obowiązujących przepisów krajowych.

Domki w Zakopanem Harenda 25A

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu wgory.pl

+48 790 333 926
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00