Apartament w Cieplicach 2
Cieplice Zdrój

Apartament w Cieplicach 2
Cieplice Zdrój

ul. PCK 36/9, Cieplice Zdrój

Apartament w Cielicach o powierzchni 50 m2 - przystosowany dla osób niepełnosprawnych, duży taras

Cena od 57 zł/os.

Apartament w Cieplicach 2 położony jest w Jeleniej Górze, w uzdrowisku Cieplice Śląskie-Zdrój. Jest to idealne miejsce wypadowe w góry, na rower, narty, lub piesze wycieczki. Do apartamentu przynależy taras z widokiem na las i miasto.

Apartament jest oddalony o 6 km od Karkonoskiego Parku Narodowego oraz o 8 km od Stadionu Miejskiego.

NASZA OFERTA:

Apartament z dużym tarasem powierznia Apartamentu to 50 m2 . Apartament przygotowany dla max 4 osób. Apartament posiada łazienkę, sypialnię oraz pokój dzienny z otwartą kuchnią. Apartament posiada sypialnię z dużym łóżkiem małżeńskim o wymiarach 180 na 220 oraz z pokoju otwartego z aneksem kuchennym, gdzie znajduje się rozkładana, duża sofa o wymiarach 200 na 220.

Budynek i mieszkanie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Budynek z windą.

CENNIK:

  • od stycznia do kwietnia 225 zł za apartament
  • od maja do pazdziernika 250 zł za apartament

Wynajmujemy cały apartament a nie pokoje.
Ceny podane za cały apartament, nie za liczbę osób. Zmniejszenie ilości osób nie przekłada się na zmniejszenie ceny za wynajem.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Cieplice Zdrój podobne noclegi