DOMEK NA WYSPIE
Masłów k/Kielc

DOMEK NA WYSPIE
Masłów k/Kielc

Ciekoty 5a, Masłów k/Kielc

Kameralne naturalne otoczenie i wygoda. Zapraszamy do Ciekot w Górach Świętokrzyskich.

Cena od 60 do 90 zł/os.

Zapraszamy do odwiedzenia Ciekot w Górach Świętokrzyskich, gdzie na niewielkiej wyspie pięknego stawu przygotowaliśmy do Państwa dyspozycji odrestaurowaną i unowocześnioną całoroczną starą chatę z 3 pokojami, kuchnią i salą kominkową. Szkielet domu powstał ze 100-letniej wiejskiej chaty przeniesionej z pobliskiej tradycyjnej wsi Kieleckiej. Został rozbudowany i unowocześniony dla spełnienia dzisiejszych standardów i dla Państwa wygody. Dzięki temu wszystkie pokoje mają własne w pełni wyposażone łazienki.

Piękne okolice Gór Świętokrzyskich oraz lokalnie dostępne atrakcje pozwolą Państwu zdecydować się na wypoczynek cichy i spokojny na łonie natury, z dziećmi, lub na spędzenie dni i nocy przepełnionych zabawą i atrakcjami. Mogą Państwo również łowić ryby w stawie lub skorzystać z naszej wędzarni.

Ceniąc Państwa prywatność, domek wraz z kilkuhektarowym terenem wynajmujemy tylko w całości, oddając go tylko do Państwa dyspozycji.

NASZA OFERTA:

Kameralne naturalne otoczenie i wygoda. Chcemy aby wyspa stanowiła dla Państwa synonim odizolowania się od codziennych spraw, po to aby mogli poświęcić Państwo czas tylko dla siebie. Na wyspę można dopłynąć łodzią lub przejść uroczym drewnianym mostem, a przy lesie nad stawem mogą Państwo zaparkować swój samochód. Piękna drewniana wiata na wyspie kryta wiórem osikowym, stanowi urocze miejsce do grillowania. Na drugim brzegu stawu, znajduje się wygodne molo, przy którym mogą Państwo również rozpalić ognisko, lub wykąpać się.

Na terenie wyspy znajduje się dla Państwa dzieci plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą i zjeżdżalnią. W lesie na pewno znajdą Państwo grzyby, jagody oraz kilka oczek wodnych, nad którymi można przysiąść i poczytać książkę.

DOMEK

Stara wiejska oryginalna chata z pobliskiej wsi kieleckiej u stóp Łysicy stanowiła dla nas inspiracje do stworzenia unikalnego miejsca będącego czymś więcej niż zwykłe gospodarstwo agroturystyczne. Przenieśliśmy drewnianą chatę na wyspę i rozbudowaliśmy tak aby stała się komfortowa adekwatnie do dzisiejszych standardów. Oryginalny dach na pewno przykuje Państwa uwagę. Na dole znajduje się sala kominkowa, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka. Na górze znajdują się trzy pokoje, każdy z nowoczesną łazienką, oraz  kamienny aneks wypoczynkowy.

Kominek, poza walorami estetycznymi, jest również elementem systemu ogrzewania domu, co zapewnia przyjemne ciepło nawet w mroźne zimowe dni - wówczas za oknem jest tylko krok do poślizgania się na wspaniałym ogromnym lodowisku na stawie.

Zarówno w domku, jak i na całym terenie jest dostępne darmowe WiFi, liczymy jednak, że dostępne atrakcje okażą się lepszą niż Internet, alternatywą spędzenia wolnego czasu.

POKÓJ ZACHODNI

Z jednej strony z widokiem na staw w kierunku rzeki, z drugiej z widokiem na mostek i wiatę z grillem. W tym pokoju zachodzące słońce pięknie rozświetla pomieszczenia dostarczając kojących wrażeń. Pokój wyposażony w 3 miejsca do spania: Jedno dwuosobowe łoże oraz podobne w stylu, drugie, lecz jednoosobowe.

POKÓJ ŚRODKOWY

Pokój środkowy składa się z dwóch pomieszczeń. W pierwszym znajduje się łazienka i dwuosobowe łoże. Drugie pomieszczenie to w całości oszklony i ogrzewany balkon dający widok dookoła (180 stopni) zarówno w kierunku rzeki, wiaty z grillem, oraz przystani. Balkon jest jednocześnie tak usytuowany aby pozostawał w cieniu mimo porannego słońca. Balkon sprawiający wrażenie bardzo przestronnego miejsca z dwoma oddzielnymi łóżkami na pewno spodoba się Państwa dzieciom, szczególnie o zachodzie słońca.

POKÓJ WSCHODNI

Z jednej strony z widokiem na przystań i molo, z drugiej na mostek i wiatę z grillem. Mimo strony wschodniej, poranne słońce nie zbudzi Państwa zbyt wcześnie dzięki właściwemu usytuowaniu okien, natomiast o zachodzie w pełni można korzystać z widoku zachodzącego słońca.

CENNIK:

Podstawowy koszt noclegu to 60 PLN od osoby. Dla Państwa komfortu wynajmujemy jednak tylko domek wraz z wyspą i terenem w całości. Dlatego minimalna opłata jak za grupę 6 osób. Z przyczyn logistycznych nie wynajmujemy domku na jeden wieczór. Minimalny okres to co najmniej dwie doby. Prośba o kontakt bezpośredni w razie konieczności rozważenia innych niestandardowych propozycji/konfiguracji.

Dzieci do lat 3 - bez opłat. Nie liczymy Państwa pociech w systemie rezerwacji. Doba zaczyna się o 14:00 a kończy o 12:00

Zapraszamy do skorzystania z naszego systemu rezerwacji. Mogą państwo sprawdzić dostępność terminów oraz koszty w zależności od wybranych wariantów usług dodatkowych.

  Poza
weekendem
Weekend
Poza sezonem
1 wrzesień - 31 maj
60 zł 70 zł
W sezonie
1 czerwiec - 31 sierpień
70 zł 90 zł

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Wi-Fi

Dostępne w obiekcie

  • Plac zabaw
  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking
  • Grill
  • Ogród do dyspozycji gości
  • Ognisko

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.