CHATA IZERSKA
Szklarska Poręba

CHATA IZERSKA
Szklarska Poręba

ul. Piastowska 32, Szklarska Poręba

Nasza Chata Izerska to stylowy budynek z 2008 roku (gruntownie przebudowany ze starej 100-letniej st

Nasza Chata Izerska to stylowy budynek z 2008 roku (gruntownie przebudowany ze starej 100-letniej stodoły), starannie wkomponowany w górski krajobraz, nawiazuje do XIX - wiecznej architektury regionu Karkonoszy i Gór Izerskich. Z tarasów przy budynku rozciąga się piekny widok na góry i Kotlinę Jeleniogórską.

W obiekcie mamy pokoje 2, 3, 4, 5, 6-osobowe z możliwością dostawek. Pokoje są przystosowane zarówno dla gości indywidualnych, rodzin z dziećmi i grup zorganizowanych. Wszystkie pokoje z łazienkami (natryski) i WC.

Ponadto w naszej Chacie znajduje się sala kominkowa - stylowa jadalnia oraz barek, w którym sprzedajemy napoje i słodycze oraz podajemy polskie i czeskie piwka regionalne prosto z beczki (łącznie ok. 30 gatunków piw, piwa lane i butelkowe).

Poza tym w naszej kuchni serwujemy smaczne, domowe posiłki (śniadania w godz. 8.00- 9.00, obiadokolacje w godz. 16.00- 20.00 lub śniadania w godz. 8.00- 9.00, obiady w godz. 14.00- 15.00 i kolacje 18.00- 19.00). Godziny posiłków możemy zmieniać.

Specjałem naszej kuchni są KLUSKI IZERSKIE, faszerowane wołowiną z surówką. Jest to produkt regionalny, na który posiadamy certyfikat Marki Lokalnej.

W obiekcie mamy również salkę dyskotekowo- szkoleniową, a w niej: piłkarzyki, bilard, stół do ping - ponga.

W sali szkoleniowej do dyspozycji gości jest telewizor, rzutnik, nagłośnienie, tablica, krzesełka.

Do dyspozycji gości jest gitara, spiweniki oraz szeroki wybór piosenki turystycznej i autorskiej.

Budynek i otoczenie spełnia również oczekiwania gości jako gospodarstwo agroturystyczne.

NASZA OFERTA:

Pokoje goscinne wyposażone są w łóżka drewniane (w niektórych pokojach również piętrowe), stoły, szafy, szafki oraz lampki nocne.

Wszystkie pokoje posiadają łazienki z natryskami i WC. W pokojach nie ma TV. Telewizory znajdują się w sali kominkowej i w sali dyskotekowo-szkoleniowej.

W każdym mieszkaniu 2- pokojowym (pok. nr 3 i pok. nr 4) jest jedna wspólna łazienka z natryskiem i WC oraz dodatkowe WC w drugiej sypialni.

W sali kominkowej goscie mogą bezpłatnie korzystać z kawy i herbaty (nie dotyczy wycieczek szkolnych).

W obiekcie jest bezpłatny dostęp do wi-fi (hasło podamy na miejscu).

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Szklarska Poręba podobne noclegi